fbpx

Один день вдома з дітьми виявився складніший ніж 4 місяці роботи без відпочинку я так більше не витримаю

Сьогодні в мене був вихідний, перший за останні 4 місяці, працюю на фірмі де сезонні роботи, тому іноді буває таке, що іду о 7 приходжу о 10, не бачу ні дітей, ні жінки, ні себе не тямлю від втоми. На радості від того що чоловік нарешті вдома, жінка захотіла разом з дітьми сходити до магазину.

Ми почали збиратися, поки вдягли старшого, менша кілька разів “зіпсувала” підгузка. Вона любить перед тим як кудись вийти трішки підмочити свою репутацію.

Ну добре, з цим справився, поки жінка намагалася бодай замочити повзунки я підганяв її, кричав що з ними нічого не станеться якщо запрати на годину пізніше, вона взяла з мене слово відіпрати їх самому, якщо не доведи Боже вони засохнуть.

Все, менша наче готова, почали вдягати знову старшого, бо поки ми носилися з малою він роздягнувся і замастився чупа-чупсом. Зібрали і його, за цей час менша встигла зголодніти, я знов почав нервувати і всіх підганяти.

Скоріш за все ця вічна псих лікарня вдома порядком набридла жінці, вона психонула і сказала що сьогодні всім займаюся я. Я ж то думав що справлюся всього 1 день.

Пішли в магазин, поки спустив меншу разом з коляскою донизу, 7 потів стекло, ліфту нема, ззаду біжить ще й менший по сходам, разів 5 гулю набив. Жінка ззаду йде регоче.

Поки ще дійшли, вона мені сказала що треба йти до супермаркету, я вперся, вирішив до найближчого магазину. Прийшли, вона знов регоче, там 6 сходинок, тягну коляску і малого на собі, жінка змилувалась наді мною, меншу на руки взяла. Казала ж пішли в супермаркет, там можна за коляскою. В самому магазині просто пекло, син тягне і просить все, від того що він плаче менша теж за компанію починає вередувати, половину продуктів просто забули купити, жінка знов регоче. Прийшли додому, хотів впасти без сил на диван, але ні, кохана зробила це перша, відкрила банку з холодним пивом і сіла дивитися серіал.

Я розпаковував покупки, а ще приводив до ладу дітей і кухню. Забув що мене чекає прання. Коли вже нарешті ми вклали їх спати, хотів загрузити речі в пралку, але зрозумів що не варто. Почав прати руками, кошмар, викинув все, пообіцяв дати гроші на нові речі.

Результат – тепер продукти купляю сам або замовляю доставку, жінку перестав штурхати і підганяти по будь якому приводу, а вона мені сказала що в наступний вихідний ми йдемо до лікаря, з обома. Робіть ваші ставки, на скільки мене вистачить?

Related Post

Мій чоловік заявив, що він не нагулявся. Ну звісно, одружитися встиг, а нагулятися – ні!!!Мій чоловік заявив, що він не нагулявся. Ну звісно, одружитися встиг, а нагулятися – ні!!!

Одружитися встиг, а ось нагулятися – ні. Історія із серії “накипіло”, … 18 вересня закінчила епопею під назвою розлучення. Прожила з чоловіком менше року. Адже і не зовсім ми з

Роздільний бюджет з чоловіком мене не влаштовуєРоздільний бюджет з чоловіком мене не влаштовує

Всі 13 років шлюбу у нас з чоловіком роздільний бюджет. Зараз я завагітніла, якийсь час не працюватиму. Спроби домовитися натикаються на звинувачення в жадібності. Але я хочу знати, як буде

Коханка батька прийшла до нас додому, мама її прогнала віникомКоханка батька прийшла до нас додому, мама її прогнала віником

У мене чудова мама. Моя мама завжди вміла зберігати спокій в будь-якій ситуації. З батьком вони знайомі з дитинства, дружили зі школи. Потім одружилися. Всяке траплялося в житті, але вони