Один випадок докорінно змінив моє ставлення до подруги

Зі мною вчора стався випадок, який докорінно змінив моє ставлення до людини.

Є подруга на роботі й та, хто намагалася сподобатися їй. Дзвонить мені ввечері і кличе у гості. Я спершу відпиралася, а потім вирішила з’їздити. Приходжу в гості, а там сидить вона, її ще одна подруга Аліна та хлопець Олег, який у нас працював, а потім одружився та переїхав до іншого міста. А позавчора він просто приїхав відвідати своїх батьків.

Як тільки я зайшла, подруга та Аліна одразу пішли на балкон, а мене з Олегом залишили одну. Ми так перекинулися кількома фразами, я запитала, як справи і т.д. Потім прийшли подруга та Аліна, почали сміятися, на кшталт ми вам не завадили. Цілий вечір вони кидали на нас з Олегом дивні погляди, хихикали і все інше.

Посидівши трохи, я зібралася додому, а подруга та Аліна почали вмовляти залишитися. Подруга каже: «залишайся ночувати, я тобі в кімнаті постелю». Я мовчки почала одягатися. Олег визвався мене проводити. Вони зашепотілися і знову хихотіли один з одним стали, а потім кажуть: “ну-ну йдіть”.

Дорогою, коли Олег мене проводжав, він зізнався, що моя так звана подруга сказала, що вони мене покличуть і щоб він переспав зі мною. Пообіцяли, що нікому не скажуть і його дружині також. А про мене сказала йому, що я безвідмовна, а тільки строю з себе святошу. Та й ще вона сказала, що думає, що ми спали вже, коли він у нас працював, бо свого часу, коли він ще не був одружений, він мав симпатію до мене. Але це була проста людська симпатія, а не те, що вона (подруга) думає.

Не знала, що вона каже за спиною таке про мене. А ось сам Олег зізнався, що спав із моєю так званою подругою, але це було дуже давно, а потім він її покинув. Ось, можливо, вона так хотіла помститися йому через мене, а потім розповісти його дружині.

Також я знаю, що коли вона була в мене в гостях на моєму дні народження, то загравала з моїм старшим братом, який відмовив їй (у нього є дівчина, з якою він живе). А потім він сам сказав їй, що такі дівчата йому не до смаку. Може, від образи вона та моєму братові хотіла показати, що його сестра легковажна?

Так чи інакше ця людина впала в моїх очах. Невідомо, що ще вона комусь про мене наговорила. Не можу зрозуміти, навіщо людина зробила такий вчинок?

Related Post

Зрадив дівчині, а тепер вона сидить на сайтах знайомствЗрадив дівчині, а тепер вона сидить на сайтах знайомств

Працюю в одному місті, а дівчина в іншому. Переїхати зможу тільки через рік. Зрадив їй, але чисто в фізичному плані, а вона дізналася. Образилася, але говорила, що все розуміє. Через