Офісний роман: розповім те, про що не прийнято ділитися навіть з подругами

Раніше для мене поняття робота і особисте життя були повною протилежністю. Строго дотримувалася правила, що плутати робочі відносини і особисті – це тільки собі шкодити. Так я думала приблизно 5-6 років тому, але не зараз.

Скажу відразу, що я спочатку вийшла заміж, а тільки пізніше влаштувалася на роботу. У шлюбі була з 20 років. Чим старше я ставала тим виразніше розуміла, що занадто рано вийшла заміж, та й не за ту людину.

Все сталося дуже поспішно. Мій чоловік на 9 років старший за мене. Все стало валитися приблизно через тиждень після початку спільного життя. Дрібні причіпки і небажання чоловіка хоч якось вирішувати проблеми завели відносини в глухий кут. Я завжди йшла на поступки, але чоловік не міг робити того ж. Він вважав, що його думка – це єдина вірна.

Один скандал плавно перетікав в інший. А потім чоловік ні з того ні з сього запропонував завести дитину. Мені було страшно. Я не хотіла від нього дітей. Якщо чесно, то я шукала будь-яку причину для розлучення. І я знайшла таку причину.

Закохалася у свого колегу. До нас на роботу прийшов стажер. Він був на два роки молодший за мене. Постійно проявляв знаки уваги, не дивлячись на те, що я була тоді ще заміжня. Це тішило. Я нікому на роботі не розповідала, що у мене вдома проблеми, але мабуть, на моєму обличчі це і так читалося.

Одного разу я прийшла на роботу з болем у шиї. Прокинулася, а голова не повертається – біль страшна. На роботу все ж пішла, оскільки звітний період. До обіду мало не плакала від болю в шиї. Стажер підійшов до мене, розстебнув кілька верхніх гудзиків на сорочці і почав розтирати шию. У нього були дуже гарячі сухі руки. Це було дуже приємно, хоча розтирав вельми і вельми боляче. Масаж робив хвилин 20. Потім я замотала шию шарфом. Через півтори години у мене хоч і боліла шия, але я могла її повертати.

Масаж виявився класним. Варто визнати, чоловік ніколи з такою ласкою і ретельністю не робив масаж. Та й взагалі, він ні чого не робив з ретельністю і не доводив до кінця.

Наступний крок вже зробила я. Ми з чоловіком почали розлучатися. Благо, що спільної нерухомості за цей час не нажили.

Лише тоді я змогла повністю переключитися на рукатого стажиста, який на той час уже був моїм справжнім колегою і не тільки …

Не знаю, якби не було масажу, то я так би і не пішла від свого колишнього. Не можу сказати, що було в тому масажі особливого. Але і зараз він вміє доторкнутися так, що у мене аж мурашки по всьому тілу бігати починають. Це чарівно. Знаєте, якщо коли-небудь мені доведеться звільнитися з роботи через порушення робочої етики, то до біса цю роботу. Ніяка робота не зрівняється з цим.

You cannot copy content of this page