Ох дівчата, розповім вам про своє найжахливіше побачення у житті

Саме жахливе побачення в моєму житті сталося, коли я вчилася на четвертому курсі меду. Нічого не віщувало біди, коли зі мною познайомився хлопець на вулиці.

Він запросив мене в кафе. Ми дуже довго сиділи в кафе і замовили вже по третій чашці кави, як мого хлопця прорвало. Мабуть, інші теми закінчилися, і він вирішив поділитися своїм баченням політичної ситуації в країні (тоді я жила в Києві).

Хлопець став ділитися своїми роздумами на тему того, що євреї захопили всю владу. Потім скотився в звичайний антисемітизм, звинувачуючи кожного єврея в тому, що тоді відбувалося в Україні.

Слухати це було нестерпно, і я сказала, що хочу піти додому. Він зголосився мене проводити, але я сказала, що не варто – доїду на таксі.

А потім його немов осинило і він запитав, яке у мене прізвище. Я відповіла: “Леви”. Так, я єврейка.

Після цього хлопець до мене більше не підходив. На цьому наше коротке спілкування перервалося.

Вже багато часу пройшло з того часу. Я вийшла заміж, переїхала до Білорусі. І випадково в соцмережі побачила хлопця з того самого побачення.

Вгадайте, яке колишнє прізвище у його нинішньої дружини? Ліфшиц! Людина, мабуть, не знайома з поняттям когнітивного дисонансу. Ахаха!

Related Post

Психолог сказала, що моєю енергією користувалися двоє – він і його дружина….Психолог сказала, що моєю енергією користувалися двоє – він і його дружина….

Ця історія починається з того, як я прийшла на прийом до психотерапевта після відносин з одруженим чоловіком. Але сподіваюся комусь це допоможе! Я прийшла на прийом в пригніченому стані. Я

Цивільний чоловік дарує подарунки, але оформляє їх на себеЦивільний чоловік дарує подарунки, але оформляє їх на себе

У мене є цивільний чоловік. Ми у відносинах 5 років, росте дитина. Живемо гостьовим шлюбом. До декрету я повністю забезпечувала себе, зараз перебуваю на утриманні партнера. Не можу сказати, що

Чоловік через те, що я не можу мати дітей зовсім мене заїв. Все тикав, що я хвора-крива-коса …Чоловік через те, що я не можу мати дітей зовсім мене заїв. Все тикав, що я хвора-крива-коса …

Кращий період в житті будь-якої жінки – це відразу після розлучення… Прожила в шлюбі з чоловіком 8 років. З дітьми якось не вийшло. Мені здоров’я не дозволяє. Довго лікувалася, але

facebook