Ох і наплів син, про машину і особняк, трактор та дім веселі ось що

Я не з тих свекрух, які постійно вважають, що сини це найважливіші люди на Землі, а невісток можна за живих не вважати.  Навпаки, добре знаю недоліки свого сина і розумію, яка дівчина йому потрібна.

Він довгий час ні з ким не зустрічався.
Скоро Роману 24 і він нещодавно повідомив мені, що закохався і бажає освідчитись. До слова, ми доволі забезпечені люди.

Чоловік мій має великий бізнес. Усе своє життя він нас прекрасно забезпечував і ми мали усе, про що бажали.

На сина грошей він також ніколи не жалів. Хлопчиком, Роман купався в іграшках, а коли підріс трішки, то отримав хорошу освіту, завжди купляв найкращий одяг і навіть скоро, на 25-річчя, мав отримати машину.

По моєму синові одразу ж помітно, що він не з бідної сім’ї. От мене й лякали корисливі і нечесні дівчата. Таких зараз хоч греблю гати.

Тому я й вирішила, що влаштую майбутній невістці перевірку. Погодилась на знайомство, та з умовою, що син привезе цю Діану до мене на стару мамину дачу за містом.

Вдяглась у найпростіший одяг, щоб уваги не привертати. А дім цей був дуже простий і небагатий. Ще старенький, ремонт там ніхто не робив, бо потреби не було. Хоча б на землі час від часу порались. І городину свою мали.

От і приїхали Роман з Діаною. Пішов мій син з шашликом поратись. Вирішили невеличку гостину приготувати, а ця дівчина бачу, що знітилась, побачивши умови. От і почали говорити. ЇЇ мама і тато виявляється з села.

Звичайні собі люди, а їй життя столичного захотілось, от вона й виїхала, коли з’явилась змога. Такою нагодою став вступ до університету. Пояснити свої плани на майбутнє, бажання, принципи вона ніяк не могла. Тому й здалась мені геть порожньою.

Почала тоді зразу ж розпитуватись як ми живемо. Наче б то Роман їй про трохи інше розповідав: майбутню машину, великий особняк.

Вирішила я перевірку не закінчувати. Розсміялась. Кажу, що для кожного його дім – фортеця. А машину, то мається на увазі трактор. В кредит брати вирішили, щоб город обробляти. Бо землі не мало й не багато. А все ж важко поратись.

Обличчя в Діани зовсім змінилось. Та вона вигляду не подавала і не тікала. Повечеряли трішки, майже нічого не обговорюючи. За кілька годин і розійшлися.

За тиждень мій син приходить геть розбитий. Каже, що Діана його покинула. І як далі бути він не знає?

Виявляється, не пройшла дівчина мою перевірку. Спочатку поблажливо ставилась. А вчора таки наважилась і сказала, що не хоче з ним зустрічатись і не бачить в цих стосунків ніякого майбутнього. Хоч син вже й перстень купив, щоб освідчитись.

Related Post

Думали отримали будинок мрії, але господарка вирішила що їй можна всеДумали отримали будинок мрії, але господарка вирішила що їй можна все

Нинішній переїзд був надважким. Ми з чоловіком і 2 дітьми постійно переїздили з одного будинку в інший. Не щастило, так не щастило. Попередні власники підвищити оренду, а ми і так

Любила тільки гроші, а мене за тварину трималаЛюбила тільки гроші, а мене за тварину тримала

Мене звати Андрій, мені 40 років і я, напевно, дуже дурна людина, тому що коли-то вірив, що у нас з дружиною взаємна любов. З дружиною я познайомився 14 років тому.