Оксана не дає мені ні найменшого приводу, але іноді я заводжуся через «нічого»! Мені вічно здається, що поки мене немає вдома, до неї надзвонюють її шанувальники, фліртують з нею, звуть на побачення. І лише дитина утримує її поруч зі мною

Все хотів написати, але, як на зло, з’являлися справи, сімейне життя, дитина. Я цілком щаслива людина, але одне не дає мені спати спокійно. Це моя ревнощі. Ні, не подумайте, Оксана не дає мені ні найменшого приводу, але іноді я заводжуся через «нічого» !!!

Мені вічно здається, що поки мене немає вдома, до неї надзвонюють її шанувальники, фліртують з нею, звуть на побачення. І лише дитина утримує її поруч зі мною.

Можливо це все через мою колишню, яка зраджувала мені, а може через мою невпевненість в собі й в привабливості моєї дружини.
Не так давно я побачив у неї листування з її колишнім хлопцем, який навчався з нею в одному інституті. Зміст його змусило мене трястися від злості:

Він: Я все ніяк не можу повірити, що ти заміжня і вже стала мамою. Для мене ти все така ж юна, безтурботна, найкрасивіша !!! Я дотепер не можу тебе забути!

Вона: А даремно. Даремно ти пишеш таке заміжній жінці з дитиною. Совісті у тебе немає.

Він: Пробач! Просто ностальгія заграла.

Вона: Не пиши мені більше! – а далі вона засунула його в чорний список.

Але листування-то залишилося. Коли я прочитав, я не кажучи ні слова поїхав в гуртожиток до її колишнього вставив йому по перше число. Нас намагалися розняти, навіть його друг вліз, але в підсумку сам отримав, тому що я від злості не відав, що творив.

Додому прийшов я весь розмальований, з побитими кулаками. Оксана зустріла мене спокійно. Виявляється їй вже подзвонили й доповіли про все.

Related Post

Доручила матері подивитися за дітьми, а та стала їх налаштовувати протиДоручила матері подивитися за дітьми, а та стала їх налаштовувати проти

У Світлани було 3 дітей. Вона була досить молодою матусею, тому більшість постійно намагалися її повчати. Дійшло до того, що мама, бабуся, навіть подруги у яких не було досвіду в