Перейти до вмісту

Оксана палила цигарки як поровоз, при цьому у її чоловіка була прямо непереносимість тютюну

  • від

Історія мого друга. Куріння, як всі знають, дуже згубна звичка. Мій друг не курить. Коли він п’ятнадцять років тому зустрів свою майбутню дружину, вже тоді вона курила. Вона курила дуже багато. Пихкала як паровоз. Викурювала пачку в день. А їй всього-то було двадцять один рік ..

А як вип’є, то і може щопівгодини диміти. Мого друга це завжди турбувало. Всі п’ятнадцять років, скільки вони разом, він завжди хоче відучити її від цієї шкідливої ​​звички. Він перепробував купу варіантів. Забирав усі гроші і сигарети, показував купу лекцій про шкоду куріння, фотографії легких курця.

Майже все що можна він показував їй. Але палити їй все одно хотілося і вона знаходила сигарету навіть без грошей. І все – мимо. Це остання – говорила вічно вона.

Остання сигарета завжди нескінченна, коли це говорить курець. Якось раз вони поїхали копати картоплю в село. Вона була дуже зайнята, навіть начебто не курила довго, адже потрібно було до вечора не тільки скопати її, але і довести до будинку в селі.

Але це все-таки сталося. Стала в позу і потягнулася до кишені за нею. І мовчки закурила. А друг не перетравлює запах диму. Йому цей смердячий сморід діє на нерви, він звіріє і не контролює себе і може видати все що завгодно в цей момент.

Так сталося і цього разу – він підійшов до неї і вдарив її по щоці. Та так, що сигарета випала з її рота. Вона заревіла, образилася і швидко побігла з поля. Бігла вона десь 11 кілометрів до села.

А йому залишалося одному закінчити роботу і їхати в село з цим врожаєм. І таких ситуації в їхньому житті дуже багато. І все через ці кляті сигарети.

Ніяк не можуть вони впоратися з цією бридкою звичкою або знайти компроміс. Через це можуть не розмовляти навіть, як було зовсім недавно.

Остання сигарета псує їм всі відносини. Мій друг був просто спустошений з цього приводу. Я хотів йому дати добру пораду, але сам не знав, що робити. Слова, мовляв сам почни курити або щось на зразок цього навіть не хотілося йому говорити.

Вже пройшло 30 років, а курити вона ще не кинула і навряд чи це зробить. Я навіть думав порадити їм завести собаку. Може це якось відверне її від сигарети. Людину неможливо переробити, якщо вона сама цього не захоче. Марно у неї було забирати сигарету. Його дружина напевно не мала мотивації покінчити з цією згубною звичкою. Ось така вийшла історія мого друга.