Оксана присвятила своє життя дитині, вона не знала, які гіркі слова почує від доньки через 10 років

Наталя була серйозно стурбована станом своєї мами. Вона не могла зрозуміти, що відбувається у тієї в душі.

Історія їхньої родини була складною. Хоча критичні події пройшли вже давно, вони досі аукалися і їй, і матері. Тато пішов до своєї молоденької фіфи, коли дівчинці було лише 9 років.

Ця подія сильно вразила Оксану Іванівну. Вона зациклилася на дочці, щоб хоч якось угамувати свій біль і відчай, які заповнили її душу.

Оксана була закохана у Сергія з підліткових років. Вони жили душа в душу, і дівчина не знала, що Сергій зраджує їй без кінця-краю.

Коли дівчина дізналася, що скоро у них з Сергієм буде донечка, вона була несамовита від щастя. Вона не відчувала наближення бурі та найчорнішої смуги у своєму житті. Малятко народилася, і Оксана зовсім перестала помічати, що відбувається довкола.

Дев’ять років вона прожила, вкладаючи в дочку все своє кохання і віддаючи їй свою увагу повністю.

На жаль, Сергієві цього кохання і раніше було мало, а тепер він зовсім перестав його відчувати. Почасти він ненавидів дочку за те, що забрала в нього дружину.

Так часто відбувається у молодих сім’ях, які насправді не готові до появи малюка. Дружина поспішає привести у світ дитину, а чоловік боїться сказати, що не готовий до такої відповідальності.

Коли доньці стукнуло 9, Сергій ухвалив рішення та пішов. Він сказав, що йде до своєї коханки, хоча він просто вже не міг витримати обридлий спосіб життя. Йому хотілося відчувати поряд люблячу дружину, а не завжди стурбовану донькою мати.

Оксана пізно зрозуміла, що справжньою причиною розлучення були не коханки, а вона сама. Саме її поведінка стала останньою краплею.

Ось тільки Оксана Іванівна відмовилася приймати правду, на жаль. Вона зненавиділа Сергія і поринула в материнство ще більше. Минули роки, і тепер все своє невиразне колись невдоволення на чоловіка вона почала виливати на Наталку. За її словами, дівчина була жахливою дочкою та мало приділяла мамі часу.

Оксана не могла прийняти той факт, що Наталя вже доросла і має своє життя. Всім подругам жінка розповідала небилиці про недбале та жорстоке ставлення доньки до неї. Звичайно, подружки їй співчували і вважали дочку Оксани справжнім монстром.

Наталя не раз брала відпустку по догляду за матір’ю, постійно відлучалася з роботи і нерідко втрачала друзів. Все для того, щоб мати не відчувала себе самотньою. Але цього було мало.

Якось вона не витримала і прямо сказала мамі кілька гірких слів. Ната була втомленою і вимотаною після довгої наради з начальством. Прийшовши додому, вона отримала ще й скандал від матері. У серцях дівчина крикнула:

«До речі, я не просила дарувати мені життя! У тебе з татом і до мене були проблеми. Навіщо все посилювати ще й появою дитини? Насправді ти та ще егоїстка, мамо. Ти завжди думала лише про свої потреби. Батька не любила, а в мені просто шукала втіху. Чудово розумію, чому він від тебе втік!»

Related Post

Але саме основне так це те, що я дізналася що моя донька не така вже і маленька дівчинкаАле саме основне так це те, що я дізналася що моя донька не така вже і маленька дівчинка

Навіть не знаю з чого почати, справа в тому, що моя донька тільки нещодавно закінчила школу. На 17 років ми з батьком подарували їй планшет, для навчання і так. А

Якщо так піде далі, то, крім розлучення, я виходу не бачуЯкщо так піде далі, то, крім розлучення, я виходу не бачу

У мене склалася така ситуація в сім’ї, яку мені нема з ким обговорити. Не хочу засмучувати батьків, і вкотре набридами своїми проблемами подругам. З чоловіком разом 3 роки, дітей немає.