Олегу замовили впіймати аферистку Маргариту

… Олег через вулицю спостерігав за головним входом офісу банку. Через якийсь час з банку вийшла вона. Та сама фатальна красуня Маргарита, пекуча брюнетка. На ній був чорний модний піджак, біла сорочка, чорна дуже коротка спідниця, прозорі колготки і чорні черевики на підборах. На руках її були чорні шкіряні рукавички. У правій руці вона тримала кейс. Можливо в ньому була велика сума грошей.

Олег був професійним магом-ілюзіоністом і вже як пару років займався пошуком різних злочинних елементів на “замовлення”. Простіше сказати, Олег був неофіційним “мисливцем за головами” і робив це досить успішно. Когось він сам доставляв в руки правосуддя, а хтось після знайомства з “методами” переслідування Олега, здавався правосуддю сам.

Нещодавно надійшло “замовлення” на цю саму панночку Маргариту. Дівчина була професійною злочинницею, яка перебуває в міжнародному розшуку. За нею полював Інтерпол, і поки безуспішно. Олег ознайомився з “послужним списком” Маргарити і був просто вражений. Цього разу йому попалася дуже підступна, небезпечна і безсоромна бестія. У правоохоронних органах вона фігурувала як Маргарита К. Але в реальності вона ховалася під різними іменами і прізвищами. Мала в наявності безліч паспортів різних країн.

Маргарита вийшовши з офісу банку, неквапливо спустилася по сходах, тримаючи кейс в руці, і попрямувала до припаркованого поруч чорного Мерседесу з затонованими стеклами. Найнятий водій відкрив перед нею задні дверцята авто і Маргарита елегантно сіла на м’яке сидіння в задню частину салону, поклала кейс поруч і не поспішаючи закинула ногу на ногу.

“У приватний аеропорт! “- скомандувала вона водієві. Мерседес різко рвонув з місця. Маргарита сидячи в авто, нога на ногу,зі задоволеним виглядом, посміхаючись, поглядала в затоноване вікно.

Тут затоноване вікно, що відділяє передню частину салону від задньої опустилося і пролунав голос. “Я змушений засмутити вас дівчина, але ви нікуди не полетите!”.

Маргарита здивувалася на кілька секунд від подиву. Замість її водія за кермом сидів незнайомий їй Олег і єхидно посміхався. “Ти хто такий!?? Де .. ?? ” –  крикнула вона, і потягнула руку під піджак за захованим там пістолетом.

“Не варто цього робити дівчина! Для людей, що наставляють на мене зброю це погано закінчувалося! – Олег говорив дуже переконливо, пильно дивлячись в очі і Маргарита в результаті прибрала руку і не зважилася дістати пістолет. Вона потягнулася до дверної ручки, але всі двері були заблоковані автоматично з місця водія. “Що тобі треба! ??” – Маргарита була в подиві – “Ти поліцейський ??.

“Ну щось на зразок поліцейського!” відповів Олег посміхаючись. – “Зараз ми поїдемо в поліцейську дільницю, я здам тебе і ти сядеш за свої діяння надовго, а може назавжди!

“Стоп! Стоп! Почекай! ” – Маргарита різко потягнулася до кейсу – “Давай домовимося! Навіщо тобі все це треба !? Тут в кейсі у мене 500 тисяч євро! Половина твоя! Давай розійдемося! – підступна посмішка Маргарити розтягнулася по її обличчю. Але Олег лише холодно і зневажливо глянув на Маргариту через дзеркало заднього виду і вимовив: “У вас вистачає нахабства і безсоромності пропонувати мені ці гроші! Фу! Ви мені ще стали огидніше! Як ви кожен день на себе в дзеркало дивитеся, дівчино ?! ”

Маргариту шокула відповідь Олега. “У чому я безсоромна ??! Соромно бути бідним чмом. Тобі що гроші не потрібні ??! Може я мало пропоную ?? !! Візьми всі гроші замість половини !! У мене на рахунках є ще !! Скільки тобі взагалі треба ?? !! – істерично верещала Маргарита.

Але Олег знову не піддався на обіцянки безсоромної панянки і спокійно сказав: “обклеїте цими грошима стіни своєї камери, яку вам нададуть безкоштовно!”

“Чмо ти а не чоловік!” – злобно і роздратовано промовила Маргарита. – невже ти думаєш що я сяду у в’язницю?? !! ” Олег різко загальмував на перехресті в промзоні. Горіло червоне світло. Маргарита оглянула салон авто, а потім різко потягнула руку в кобуру під піджак. В останній момент Олег побачив пістолет в руках Маргарити, спрямований на нього.

Прозвучало кілька пострілів. Передню частину салону забризкало кров’ю Олега. “Фу лайно !! Довипендрювався! Ти не зрозумів з ким ти зв’язався! – роздратовано промовила Маргарита і потягнула руку до панелі розблокування дверей. Двері розблокувалися. Маргарита схопила кейс і різко вискочила з Мерседеса. Вона кинулася бігти вниз по вулиці з пістолетом в одній руці і з кейсом в інший, стукаючи каблуками по асфальту.

Раптом попереду з’явився поліцейський автомобіль. Маргарита заскочила за кут будинка. Необхідно було знайти який-небудь транспорт. Через два квартали Маргарита вискочила на проїжджу частину і різко направила пістолет на проїжджаючий повз білий Land Rover, а потім вистрілила в праву фару. Водій загальмував, відкрив дверцята і кинувся бігти в бік залізничного насипу. Маргарита сіла за кермо, кинула кейс на заднє сидіння і хотіла зачинити дверцята авто. Але тут несподівано її схопив хтось за руку і викинув з авто на асфальт. Маргарита підняла голову і заціпеніла від жаху.

Олег, в якого вона кілька разів вистрілила з пістолета, стояв перед нею цілий і неушкоджений знову єхидно посміхався. “Казав же тобі зброя не допоможе! Від мене неможливо відв’язатися! “- сказав він.

Маргарита близько двадцяти секунд була в стані шоку і здивовано і безпорадно кліпала очима. Але потім вона оговталася, різко підхопилася і вихопивши пістолет з кобури направила його на Олега.

Олег посміхнувся і розчинився в повітрі на очах Маргарити. Просто зник. “Ааа! – в шоці побігла назад вона і випустила пістолет з руки. Потім Олег матеріалізувався позаду Маргарити і міцно схопив її обома руками.

Маргарита приловчилася, штовхнула черевиком Олега по коліну і дістала з правої кишені свого піджака викидний ножик. А потім встромила його в груди Олега по рукоятку. Олег позадкував і присів на праве коліно.

“Сьогодні не твій день, дурню!” – єхидно посміхнулася Маргарита. Вона вийняла ніж з грудей Олега. Олег впав замертво, стікаючи кров’ю. Потім Маргарита підняла пістолет з асфальту і випустила в лежачого на землі Олега всю обойму.

“Тепер то напевно!” – сказала собі Маргарита. Вона обтерла ніж одягом Олега і сіла за кермо Land Rovera. Маргарита надавила педаль газу і автомобіль зник за поворотом. Але далеко виїхати цій безсоромній бестії не вдалося. Через кілька кілометрів її чекав сюрприз. Дорогу їй перегородив Олег. Знову живий і неушкоджений. Маргарита різко дала по гальмах і закричала від жаху.

Якщо за справу брався Олег, у тих кого він переслідував не було шансів. Від нього неможливо позбутися.

You cannot copy content of this page