Олексій почав доглядати за мною як то кажуть «на широку ногу», квіти, ресторани, відпочинки, все на вищому рівні, а потім він повністю пропав на 20 днів. Коли вийшов на зв’язок, сказав, що були проблеми. Через місяць все повторилося, тільки пропав вже на більш тривалий час. Зауважу, що мої друзі його бачили в місті й казали, що з ним все добре

Дівчата пів року назад познокомится з чоловіком йому 36 років, заможний, спортсмен.

Мене він побачив на фотографії дня народження, не зрозумійте неправильно, але я володію красивою зовнішністю, через знайомих знайшов мій номер і близько 5 місяців всіляко намагався зустрітися, писав з різних номерів я блокувала, бо незнаю хто такий, кожен раз в повідомленнях писав що хоче зустрітися, що я його не знаю і що якщо дам йому шанс він розповість звідки і як знайшов мій номер, але я всіляко ігнорувала, відчувала напевно.

Але якось вийшло так, що мені про нього розказала подруга і сказала, що цей хлопець давно хоче зі мною  познайомимся, вона мені його описала сказала, що зовсім мені не підходить, але я погодилася зустрітися.

В один вечір ми поїхали компанією вечеряти куди запрсив він нас, побачивши його я просто закохалася, він не був дуже гарний просто він виглядав так яким я б хотіла бачити чоловіка у своєму житті.

Він був невисокий середнього зросту, спортивний, правда з переламаним носом і дуууже красиво балакучий.

Ми почали зустрічатися, мені 28 років і це були найкращі дні в моєму житті він так красиво залицявся, клявся в коханні, я якось потрапила до лікарні, так він зібрав кращих лікарів.

Все було дуже красиво прям як в казці, але через 2 місяці він зник, нічого не сказавши просто пропав, рівно 20 днів його не було на зв’язку, днями і ночами я плакала в подиві.

Пару разів подзвонила він не відповідав, в соц мережі заходив, а мене наче викинув з життя, через 20 днів він зателефонував і сказав, що були проблеми і я як дурепа пробачила, хоча не повірила адже не невже не можна було написати зателефонувати хоч якось пояснити?

І знову через місяць він пропадає без слів тихо мовчки, так само продовжував жити своїм життям.

Пару разів бачили його друзі. Я просто не розумію проблема в мені? Або я щось не те робила? За весь той час, що ми зустрічалися ми не разу не лаялися зустрічалися, ходили по ресторанам, їздили за місто відпочивали все було настільки добре, чому він так вчинив я незнаю пройшло вже багато часу а я все ще не прийшла себе мене мучить питання чому? Як ви думаєте проблема в мені?

Related Post

Моє бажання помститися зруйнувало сім’ю моїх друзівМоє бажання помститися зруйнувало сім’ю моїх друзів

Жили-були дві родини – наша та наших друзів. Ходили в гості, відзначали свята, діти веселилися і грали разом. Усі честь по честі. З подивом почала я помічати, що Костя кидає

Коли розривав відносини з коханкою, то лишив їй на пам’ять квартиру. Нещодавно дружина дізналася і понеслосяКоли розривав відносини з коханкою, то лишив їй на пам’ять квартиру. Нещодавно дружина дізналася і понеслося

Я живу у нещасливому шлюбі останніх 17 років. Живу та й живу. Багато хто так живе, нічого дивного. Ми з дружиною ввічливі та турботливі одне до одного. Знаємо, коли треба