Олеся навіть не думала що її подруга така підла, поставила себе на місце бідної жінки

Дві подруги йшли з колясками в магазин. Наталія прожила в цьому селі років з 20, Олеся раніше тут жила і навчалась, потім довелося виїхати, тепер знов вернулась в батьківську хату. Та не про це.

Назустріч їм йшов сусід, Мишко. Він отримав зарплату, тому був вельми щасливий і треба сказати дуже навіть щедрий. Попри те, що в нього були свої діти, аж 4, додому не спішив. Йшов в руках з якимось напоєм і весело співав собі щось під ніс. Наталя ткнула подругу ліктем в бік, і сказала що зараз покаже майстер клас.

Почала розкручувати Михайла на печиво, морозиво, навіть вино. Від був настільки задоволений собою, що почав навіть загравати до Наталія хоча вона йому в доньки вже б годилася. Додому всеодно треба було йти через магазин, тому що іншою дорогою з колясками не пройдеш.

Михайло поплентався за дівчатами, вже біля магазину Олеся смикнула подругу щоб та не продовжувала розкручувати чоловіка на гроші. Наталя віддала в руки свою малу Олесі, та закотила очі, але діватися було нікуди. Вийшла з магазину дівчина більше ніж задоволена своїм результатом, в руках у неї був великий пакет з продуктами. Вони і Олесі пропонували, але та навідріз відмовилася.

Коли вже дійшли до дому, вибігла Ліля – жінка Михайла і заголосила. Обізвала Наталю всілякими словами, Олесю і словом не зачепила, вона бачила що та іде осторонь, а в руках у дитини один тільки бублик. Наталя аж відмахнулася в бік, поки Ліля покривала її негарними словами.

Коли все втихомирилося Олеся спокійно зайшла в двір, навіть не попрощавшись. Наталя від подиву впустила пакет. За її запитальним поглядом Олеся пояснила, що якби вона так з її чоловік вчинила б то і зуби порахувала. Більше вони не спілкувалися.

Related Post

Дві сестри-близнючки приїхали з мамою в нове село і розповіли про зниклого татаДві сестри-близнючки приїхали з мамою в нове село і розповіли про зниклого тата

У мене бабусю звуть Галина. Вона живе все життя в селах. Народилася в одному, виховувалася в іншому, одружилася в третьому тощо. Вона розповіла мені історію з молодості, коли вона жила

Я засуджувала свою невістку за безлад в будинку, а тепер мені соромноЯ засуджувала свою невістку за безлад в будинку, а тепер мені соромно

Одружилися з моїм чоловіком, завели дітей. Часто ходили на сімейні свята до свекрухи, там і невістка була з старшими племінникам і братом чоловіка. Поки я її добре не пізнала, то

Чи могло бути по-іншому, якби я все ж таки розлучилася?Чи могло бути по-іншому, якби я все ж таки розлучилася?

Хочу поділитися своєю історією та зрозуміти, а чи могло бути інакше? З коханцем я у стосунках давно. Майже 4 роки. Усе сталося банально. Закрутилося на роботі. Все спочатку було гаразд.