Олі доводиться вже 20 років звертатися до чаклунів та знахарів…

Я завжди вірила в містику, але думала, що таке трапляється рідко, тим більше не зі мною. Але помилилася. Відбулася ця історія коли мені було приблизно 23 роки. Я була вже заміжня і мала дочку 4 років.

З чоловіком стало щось творитися ненормальне. Став дуже дратівливим і злим. Характер у нього і так був запальний, але він швидко заспокоювався.

А тут як час до півночі так починає скандал і скандалить годин до 3 ночі. Я людина спокійна і неконфліктна. Сам мені каже, що вдома йому важко і навіть дихати важко, виходила з ним на ганок і сиділи до світанку після скандалів.

Одного разу вночі сплю і крізь сон чую як чоловік мене кличе. Я прокинулася і пішла на кухню (так як голос був звідти). Зайшла, стою, очі спросоння протираю і розумію, що чоловік то на роботі в нічну зміну. Ну думаю наснилося напевно.

Через кілька днів (або ночей як правильно не знаю) сплю значить і на цей раз прокидаюся від запаху сигарет (чоловік такі курить). Іду знову на кухню і знову розумію, що чоловік на роботі.

Через деякий час вночі чую тупіт босих ніг на кухні, ну думаю дочка прокинулася напевно попити. Іду знову на кухню, а там нікого. Повертаю голову в бік дитячої, а там штори на вході ворушаться … і немає нікого.

Сусіди вже говорять, щоб знайшла бабку. А де її знайти ніхто не знає. Ось і мучилися так місяців зо три. Потім все ж бабку знайшла і вона допомогла, але тільки відразу сказала, що потрібно захист ставити, а сил на це у неї немає. Тільки негатив цей прибрала з дому.

І ось уже на протязі всього подружнього життя (а це вже 20 років) доводиться звертатися до знахарів або чаклунів. Як пізніше з’ясувала, що так будемо мучиться поки людина яка шкодить не помре.

Related Post

З квартирантки в дружини… Моя дивовижна історія.. Хе-хеЗ квартирантки в дружини… Моя дивовижна історія.. Хе-хе

Скажу про себе, що я не меркантильна людина, але чоловік з трьома квартирами – це все ж чоловік з трьома квартирами 😜️ Фліртувати зі своїм орендодавцем я стала не відразу.

А вам розповім дієву схему для тих, хто втомився від зрад, але розлучатися не хоче…А вам розповім дієву схему для тих, хто втомився від зрад, але розлучатися не хоче…

Я запідозрила чоловіка у зраді десь 6 років тому. Через кілька місяців прочитала листування – з’явилися докази. Тоді у нас була дитина. Я хотіла зберегти сім’ю, але при цьому жадала

Саша знала – досить одного фото, щоб розлучити коханого з жінкою, але не зробила цьогоСаша знала – досить одного фото, щоб розлучити коханого з жінкою, але не зробила цього

Олександра була опорою і гордістю свої батьків, але час від часу надто багато обов’язків лягало на її плечі. Батько пішов від мами, коли дівчинці було 2 роки, а вітчим хоч