Перейти до вмісту

Олі доводиться вже 20 років звертатися до чаклунів та знахарів…

  • від

Я завжди вірила в містику, але думала, що таке трапляється рідко, тим більше не зі мною. Але помилилася. Відбулася ця історія коли мені було приблизно 23 роки. Я була вже заміжня і мала дочку 4 років.

З чоловіком стало щось творитися ненормальне. Став дуже дратівливим і злим. Характер у нього і так був запальний, але він швидко заспокоювався.

А тут як час до півночі так починає скандал і скандалить годин до 3 ночі. Я людина спокійна і неконфліктна. Сам мені каже, що вдома йому важко і навіть дихати важко, виходила з ним на ганок і сиділи до світанку після скандалів.

Одного разу вночі сплю і крізь сон чую як чоловік мене кличе. Я прокинулася і пішла на кухню (так як голос був звідти). Зайшла, стою, очі спросоння протираю і розумію, що чоловік то на роботі в нічну зміну. Ну думаю наснилося напевно.

Через кілька днів (або ночей як правильно не знаю) сплю значить і на цей раз прокидаюся від запаху сигарет (чоловік такі курить). Іду знову на кухню і знову розумію, що чоловік на роботі.

Через деякий час вночі чую тупіт босих ніг на кухні, ну думаю дочка прокинулася напевно попити. Іду знову на кухню, а там нікого. Повертаю голову в бік дитячої, а там штори на вході ворушаться … і немає нікого.

Сусіди вже говорять, щоб знайшла бабку. А де її знайти ніхто не знає. Ось і мучилися так місяців зо три. Потім все ж бабку знайшла і вона допомогла, але тільки відразу сказала, що потрібно захист ставити, а сил на це у неї немає. Тільки негатив цей прибрала з дому.

І ось уже на протязі всього подружнього життя (а це вже 20 років) доводиться звертатися до знахарів або чаклунів. Як пізніше з’ясувала, що так будемо мучиться поки людина яка шкодить не помре.