Ось, начебто, ми з братом з однієї сім’ї, але наскільки ж різним було наше життя. Він у мене пожив понад тиждень, а це так відчувається

Ось, начебто, ми з братом з однієї сім’ї, але наскільки ж різним було наше життя. Він у мене пожив понад тиждень, а це так відчувається.

Наприклад, я захоплююся тим, що він пере і готує, за собою прибирає, інколи готував мені. А якщо задуматись я все життя це робила. Я і готувала, і прибирала на сім’ю і для брата, і ніколи ніхто цим не захоплювався. Тому що планочка для жінки вона висока.

І ось він розповідає (з прикладу), що мама у нас чудова. А я з мамою давно розірвала спілкування. Звичайно, вона для нього чудова. Мама від брата чекала просто того, що він буде щасливим. Його віддавали на ті гуртки, які йому подобалися, і він ні разу в житті не чув фраз «не жіноча ця справа».

Я хотіла отримати права ще у дев’ятому класі. У нас в школі були такі уроки, не пам’ятаю як правильно називалися, на яких хлопчиків вчили водити вантажівку, а дівчаток готувати. Я вирішила, що краще піду і навчуся водити. Але мені батьки категорично заборонили, а йому ні.

Коли я навчалася в університеті, я жила у тітки з дядьком. Жила я в них, бо батьки мені сказали. Я винаймала в них кімнату. І як пізніше з’ясувалося, я на ці гроші могла винаймати квартиру і жити взагалі одна. Багато чого не хорошого було, коли я жила в них. Я навіть їжу не могла обрати, яку мені хочеться їсти за мої ж гроші.

Якось вони зламали моє листування з батьками, де я скаржилася мамі як мені самотньо, що я в чужій країні, у мене немає друзів, скаржилася на родичів в яких жила, що вони постійно намагаються мені якісь підлості робити. І ось вони це прочитали та мене потім цим дорікали. Але прикро те, що дорікали не тільки родичі, а й мої батьки. Уявляєте. Тобто вони, батьки, звинуватили не родичів, які зламали листування, а мене.

Але знаєте, що саме сьогодні образливе. У мого брата була схожа історія лише з родичами з боку батька. Батько спілкувався з ними дуже добре. Але коли брат приїхав на сесію до двоюрідної сестри й там його образили. І моя сім’я розірвала спілкування з тими родичами. Ну як це, сина образили! Ось те, що ображали мене це дрібниці.

Ось ми з ним наче і родичі, і жили в одній родині, а він мене не зрозуміє. Ми ніби у різних сім’ях жили.

You cannot copy content of this page