Ось скільки з тобою живемо, а ти все жартів не розумієш

Я розлучена, мій перший шлюб був невдалим. Навіть згадувати про нього не хочеться. Я вже думала, що більше заміж не вийду. Але потім я зустріла Андрія. Він здався мені зовсім іншим.

Так що, коли Андрій запропонував мені вийти за нього заміж, я погодилася. Живемо разом ми вже трохи більше року. Вчора у мене було багато роботи, тому я затрималася на фірмі і додому повернулася пізніше, ніж зазвичай.

З продуктів, що були в наявності будинку, я швиденько зварила чоловікові борщ. Андрій прийшов з роботи, зайшов на кухню, заглянув в каструлю.

А там борщ, ще гарячий. Я ще щось доробляла за комп’ютером, тому що повинна була терміново відправити файл клієнтові, але вийшла з кімнати і сказала: «Привіт, будеш вечеряти?». «Обов’язково, тільки переодягнусь і руки помию», — відповів він.

Я почала швиденько накривати на стіл: нарізала хліб, поставила гірчицю і тут з досадою згадала, що я забула купити сметану!«Андрій, я сметану забула купити » — сказала я чоловікові, який як раз заходив на кухню.

Брови чоловіки зійшлися на переніссі, погляд став похмурим: «ти ж знаєш, що я борщ без сметани не їм», — суворим голосом сказав він мені.

І хоч в кімнаті мене чекала термінова робота, я, намагаючись виправити незручну ситуацію, сказала, що зараз швидко збігаю в магазин і куплю сметану. Андрій довго дивився на мене, а потім розсміявся так, що аж стіни затремтіли.

Я не зрозуміла, що з ним діється, а він лише лагідно промовив до мене: «Ось скільки з тобою живемо, а ти все жартів не розумієш. Та Бог з нею, з цією сметаною, і так смачно.

Я сиділа за столом, дивилася на чоловіка, який із задоволенням їв борщ без сметани і думки плавно повернулися в минуле. Інша квартира, колишній чоловік, вечеря. Того разу я запекла рибу і мабуть недостатньо її почистила.

Вся риба виявилася на підлозі, туди ж полетіла і тарілка. «Ти коли готувати навчишся, я таке їсти не буду! І щоб через 5 хвилин все було прибрано!», — сказав мені тоді мій перший чоловік.

Я і прибирала, у мене і в думках не було протестувати, тим більше такі ситуації повторювалися у нас частенько. Я звикла, що в усьому має підкорятися своєму чоловікові. Так ми прожили три роки, поки одного разу я не потрапила від перевтоми в лікарню.

Після цього ми розлучилися і я думала, що вже ніколи не стану щасливою, постійно картала себе за те, що щось зробила не так. Але потім я зустріла Андрія і зрозуміла, що в світі існують і інші чоловіки — надійні, люблячі, турботливі.

«Ну так що, куди поїдемо? Кажу, у відпустку куди рвонемо?» — перервав вир моїх думок Андрій. А я, прийшовши до тями від нехороших спогадів, просто усвідомлювала, як же це красиво, що поруч такий, як він — добрий, надійний і люблячий.

З’їв тарілку борщу без сметани, попросив добавки і сказав, що я у нього найкраща господиня в світі.

Related Post

Лишили на мене дитину, а самі на острови поїхалиЛишили на мене дитину, а самі на острови поїхали

Маючи величезний досвід роботи з дітьми якось я потрапила в одну сім’ю, де потрібна була няня. Я прийшла в обумовлений час, принесла з собою рекомендації і почала запитувати про дитину.

Думала стара баба хотіла нас посварити, а вона врятувала менеДумала стара баба хотіла нас посварити, а вона врятувала мене

6 років назад мій коханий чоловік зробив мені пропозицію, і я погодилася стати його жінкою. Ми жили нормально, як всі, часом сварилися, часом мирилися, така середньостатистична сім’я. Зовсім недавно ми

Шукаю ідеального чоловіка, але поруч тільки некрасивий і нуднийШукаю ідеального чоловіка, але поруч тільки некрасивий і нудний

Я ніколи не була заміжня, дітей немає. І хоча в моєму житті були шанувальники, я не могла вибрати, знайти свою людину. Кілька років тому мене познайомили з чоловіком, він розумний,