Ось так жінка втратила через сільського чоловіка перспективного нареченого

У мене в школі була вчителька музики, таких ще називають “стара діва”. Заміж вийти мріяла просто запекло, але ніхто не брав. Одягалася вона зовсім не так, як інші педагоги, віддавала перевагу червоному кольору в одязі, туфлі на височенних шпильках, прикраси дуже любила, злегка зловживала косметикою.

Потім вона зустрічалася із батьком мого однокласника. Батько однокласника був порядним, проте він із вчителькою крутив, а навіть конспірації нормальної при цьому не придумав, забирав її після уроків на очах у всієї школи, уявляю як його дружина бідна мучилася.

Якось у нас хтось у класі похвалився, що неподалік від нас є село, в якому живе чернець. Цей чернець пішов з монастиря і оселився в селі, але приймає охочих і наче зціляє людей.

А я вже багато років страждала на сильні головні болі (застудила трійковий нерв), ліки які тільки не пила, в санаторій мене батьки возили, без пуття.

Я мамі про цього ченця розповіла. Ми вирішили до нього з’їздити. У суботу тато нас повіз, а у ченця виявилася черга. Кого Ви думаєте, ми там зустріли? Мою вчительку музики. Мама з нею розговорилася, виявилося Ніна Андріївна приїхала знімати вінок безшлюбності.

Десь через два місяці після того, як ми були у ченця всі у школі знали, що Ніна Андріївна скоро звільниться, бо виходить заміж за іноземця. Вона була на дні народження у двоюрідного брата в ресторані і там познайомилася з чоловіком, у них почалися романтичні стосунки і він покликав її заміж.

Значить, допоміг їй чернець! Батько однокласника, з яким вона так довго зустрічалася, влаштовував їй скандали мало не в школі. Далі я не знаю, як вони домовилися, але Ніна Андріївна так і не звільнилася, іноземець її, я так зрозуміла, поїхав, а вона далі зустрічалася з татом Славка.

Школу я вже давно закінчила, нещодавно бачила Ніну Андріївну, вона досі незаміжня, але Славік казав, що з його татком вже теж не зустрічається. Ось так жінка втратила через сільського чоловіка перспективного нареченого. Шкода її.

Related Post

Христина одночасно зустрічалася з моїм другом і зі мною, він про це знав, а я ніХристина одночасно зустрічалася з моїм другом і зі мною, він про це знав, а я ні

Коли я вступив до університету, то мені сподобалася одна дівчина. Я знайшов її в фейсбуці і додав в друзі. Але спілкування не вийшло. Потім пройшов рік і ця дівчина додає

Хочу бути тільки зі своїм новим знайомим із фітнес-клубуХочу бути тільки зі своїм новим знайомим із фітнес-клубу

З чоловіком ми живемо вже 6 років, дітей нема. Все у нас як у звичайній середньостатистичній сім’ї: побут, сварки, примирення, звичка, одним словом. Додому приходиш – чоловік удома, усі вихідні