Ось уже кілька днів, як він запропонував зняти нам із донькою квартиру, щоб ми жили окремо, і він зміг приходити до нас у гості, але ніяк не можу наважитися

Вже два роки, як я у розлученні з чоловіком. Зараз живу із шестирічною донькою у своїх батьків. З чоловіком не спілкуюся, він після розлучення поїхав до іншого міста, там знайшов роботу і незабаром одружився. На доньку лише аліменти отримую, більше жодної допомоги від нього не бачу. Адже витрати на дитину не маленькі, тим більше їй скоро до школи.

Дуже важко матеріально, хочеться і дитині купити щось смачне, крім одягу та іграшок, і самій ще гарно одягнутися. Тому знайшла собі підробіток і доводиться працювати навіть у вихідні. Але тоді дочка залишається з батьками, які не дуже раді цьому, кажуть, що вони прив’язані додому. Не можу зрозуміти, як їм не цікаво з рідною онукою, до того ж єдиною?

Мені довелося часто залишати доньку на батьків, а вони так її розпестили, що вона перестала мене слухатися, стала грубити. Я намагалася поговорити про це з мамою, а вона образилася: сказала, що я невдячна, вони піклуються про дитину на шкоду своєму відпочинку, а я ще роблю зауваження. Батько почав кричати, сказав, щоб я шукала няню, адже почала більше заробляти, а їм я не плачу.

Я цілий вечір плакала, мені прикро, що зі мною так чинять мої батьки. Що вже тоді говорити про свекруху, яка після нашого розлучення жодного разу не зателефонувала і не поцікавилася, як живе її онука. Я не даю батькам грошей, але повністю оплачую комуналку, купую продукти на всіх, проте мені ж і для дитини гроші потрібні, та й не такі вже великі у мене заробітки.

Нещодавно помітила, що колега по роботі до мене небайдужий, дізналася, що він теж розлучений і у нього, як і в мене, є дочка, тільки старша за мою. Він мені теж подобається, але я поки що боюся заводити якісь стосунки, ще не забулося розлучення і моє невдале сімейне життя.

Порадитися ні з ким, якщо скажу мамі, одразу отримаю у відповідь, що мене цікавлять тільки чоловіки. Але й самотній не хочеться лишитися.

Ось уже кілька днів, як він запропонував зняти нам із донькою квартиру, щоб ми жили окремо, і він зміг приходити до нас у гості, але ніяк не можу наважитися. Хоча, що я втрачаю, тільки те, що якщо нічого не вийде, доведеться знову повертатися до батьківського будинку.

Related Post

Свекруха привезла свою подругу, яка стала підбивати чоловіка їхати на заробіткиСвекруха привезла свою подругу, яка стала підбивати чоловіка їхати на заробітки

Мій чоловік уже 2 роки марить заробітками. Не те щоб у нас не вистачало на щось, але він хоче примножити статки, придбати гарний автомобіль і взагалі трішки підзбирати грошенят. У