fbpx

Особливо мені запам’ятався її «Наполеон»

Моїй сусідці Ані — 27. Дуже мила, спокійна, постійно усміхнена дівчина. Вона часто кличе мене на дегустацію нову смакоту, бо обожнює пекти торти, булки, круасани, печиво.

Особливо мені запам’ятався її «Наполеон» — ви б це спробували, просто неймовірно! Вчора я її зустрічала і в який раз подякувала за той тортик: хочу замовити у неї на сімейне свято. На що вона мені розповіла цікаву історію.

Її сім’я живе у батьків чоловіка. Часто навідується сестра чоловіка, тому влаштовують сімейні застілля. Ось так і було в той раз, коли Аня спекла свій неймовірний «Наполеон».

Але гості також приїхали з тортом, ще й з «Наполеоном», але магазинним. Сіли за чаювання і розрізали обидва торті. А свекруха почала своє, мовляв, магазинний смачніше.

Аня мовчки взяла свій цілий торт і викинула в смітник. Після цього зі спокійним обличчям сіла за стіл і сказала: «мама, вам же не сподобалося!».Після того свекруха слова не сказала. І ніхто нічого не коментував.

А чоловік Ані — молодець, говорив, що все правильно зробила. Каже Аня мені: «А нехай думає перед тим, як щось говорити».

І, знаєте, правильно говорить, бо не буде миру Та якщо постійно терпіти зневагу до себе. А як ви вважаєте, чи правильно зробила Аня?

Related Post

У болоті с Володимиром…У болоті с Володимиром…

Де знайти перемикач залежності від людини? Я чітко усвідомлюю безперспективність відносин, його низький інтерес (він тільки фізичний, я потрапила в його фетиш), але і свій низький інтерес до інших чоловіків,

Моя свекруха чомусь хоче не щастя для сина а нервів і купу неприємностейМоя свекруха чомусь хоче не щастя для сина а нервів і купу неприємностей

На весілля нам з чоловіком подарували квартиру студію. Треба сказати, що до шлюбу ми прожили 6 років разом і дещо встигли назбирати на своє житло. Але вирішили не витрачати, а