Особливий погляд не примайнув мимо Рити, на неї так дивилися всі батьки

Особливий погляд не примайнув мимо Рити, на неї так дивилися всі батьки, особливо молоді мами. Як так, здати дитину в школі в 5 рочків, та вона ще ж кнопка геть, сама маленька, вона її ці бички затопчуть.

Навіть всі разом писали петицію до вчительки і дирекції школи. Просили не приймати в їх клас цю дівчинку, причини не назвали, написали щось невнятне.

Дехто думав що вона просто хоче виростити ідеальну ляльку для себе, інші ж матусі заздрісним поглядом зиркали як гарно вдягнута Рита і думали про своє, вчителька так взагалі десь почула слух про те, що Рита працює в еск0рті.

Коли прийшов час батьківських зборів перед першим вересня батьки на чолі з класним керівником заявили що не можуть прийняти Мирославку до себе в клас, ви вчилися, але давали якісь аргументи і доводи.

Рита пішла по директора, той стояв розгублений, адже він не міг не прийняти, дитина повністю була готова до навчання, знала всі ази, в своїх пізнаннях і уміннях набагато перевищувала і тих, кому скоро 7, та ігнорувати колективний лист теж на міг.

Малу таки прийняли в школу, з горем нааіпл, але ображати не сміли, побоювалися Риту. А потім одна із матусь стояла на на зупинці в сильний дощ. Рита вирішила її підвести і заодно кавою пригостити, поки дощ не вщухне.

От жінка розговорилася і призналася що Риту всі рахують за жінку по виклику, тому і не хотіли бачити Мирославу в класі, а взагалі головна причина це заздрість. Рита он яка, доглянута, гарна, машина, донечка розумна, не те що більшість матусь, які окрім манки і горщиків не бачать нічого.

Рита замовкла. Як же їй набридли ці людські пересуди, тобто якщо жінка не має чоловіка, але живе в своїй квартирі, має гарну роботу і авто, то вона відразу легковажна і доступна, то вона так заробила на життя виходить?

Тобто краще було б скласти руки і чекати поки чоловік нагуляється і повернеться до неї з однорічною донькою на руках. Краще виживати на аліменти ніж бути предметом людського осуду, так виходить?

Related Post

У нас роман за листуванням, чоловік просить прислати інтимні фотоУ нас роман за листуванням, чоловік просить прислати інтимні фото

Спілкуємося з чоловіком вже три місяці, живемо в різних країнах. Домовилися, що він приїде до мене, щоб познайомитися ближче, але у нього захворіла донька і поїздку довелося відкласти на місяць.