fbpx

Особисто я пересилила себе, розлучилася з хлопцем з яким зустрічалася все свідоме життя і вийшла заміж за того однокласника, який в потрібний момент підставив мені своє плече

Чи буває “любов зла”, або як відрізнити реальні почуття. Я з дитинства вірила в світлу і чисту любов з першого погляду. Для мене ідеалом були мої батьки, вони практично ніколи не розлучалися, дарували подарунки одне одному просто так і ніколи не звертали увагу на заздрісників.

Зустрівши перше кохання я думала, що це той самий чоловік і наша любов раз і на все життя! Відносини тривали довго, близько шести років, але тієї вигаданою мною ідилії зовсім не спостерігалося. Були сварки, лайки, витрати і все по круговій.

Одним словом справжній сумбур! Багато моїх подруг проживши з такими відносинами тривалий термін думали, що це норма і саме за таку людину треба виходити заміж.

Сівши один раз (як би не звучало банально) у вікна я вирішила поїхати з міста (так як просто так розлучитися з чоловіком не виходило) і залишити все в старому, рідному місті.

Буквально за місяць до повіту я зустріла свого однокласника, він допомагав мені оформляти документи на виїзд в іншу країну, вислуховував мої сльози й істерики з приводу нової лайки.

Зрештою в іншому місті мені було дуже важко розлучитися зі старою звичною, але не хотілося бути “собакою на сіні”. Любі дівчата прошу вас не бійтеся розлучатися з некоханими чоловыками, звичка ні коли вас не підніме на сьоме небо і не покаже всю красу любові.

Особисто я пересилила себе, розлучилася з хлопцем з яким зустрічалася все свідоме життя і вийшла заміж за того однокласника, який в потрібний момент підставив мені своє плече! Головне не боятися!

Related Post

Переїхала до чоловіка в інше місто, але сумую за ріднимиПереїхала до чоловіка в інше місто, але сумую за рідними

Я вийшла заміж і переїхала в інше місто. Перший рік я не дуже сумувала за домом, але зараз буквально божеволію. Дуже сумую за мамою і молодшим братом. Готова все кинути,

Водій знав, що загине в аварії, але все одно хотів щоб я поїхав з нимВодій знав, що загине в аварії, але все одно хотів щоб я поїхав з ним

Пізньої осені стався зі мною один випадок, який не дає мені тепер спокійно спати по ночах. Справа була глибоким вечером, довелося затриматися на роботі. Я зробив всі свої справи і