Останнім часом вона стала говорити, що я нудний, мотивуючи це тим, що я не маю поганих звичок

Зустрічаюся з дівчиною 3 роки. Перший рік все було чудово, я приїжджав до неї будь-коли, живемо одне від одного за 40 км. Я в неї перший вона теж у мене. Відносини як у всіх йшли, росли певною мірою, знайомства з батьками, інтим, все, напевно, як у всіх.

Поступово, прижилися, став пропонувати з’їхатися, тому що поменшало часу їздити, з’явилося навчання, друга робота, плюс тренування, вона так само вчиться і працює.

Пропозиція переїхати не була прийнята, дівчина відмовилася мотивуючи це тим, що далеко їздити працювати від мене (їзди годину), переїхати до неї якось не дуже горів бажанням, тому що живе вона з батьками у двійці, та й батьки не сильно за.

Так і залишили все як є, але стали бачитися рідше. Я, маючи характер, егоїста чи власника, хоча таким себе не вважаю, просто хотів більше часу разом проводити. Будь-яка моя пропозиція почала упиратися в стіну «відмови» чи то дріб’язкова поїздка в гості на вихідні, чи активний відпочинок.

Почав тиснути на неї питаннями: “Чому ні? Що ти будеш вдома робити?”. Підсумок такий: досяг я не багато чого. Останнім часом стало дуже тяжко, її ставлення до мене змінилося, менше уваги стала приділяти. Все не так, як було до цього: не дає навіть слова сказати.

Я зрозумів, що міг перегинати, і почав намагатися говорити їй приємні речі, приділяти більше уваги, робити маленькі сюрпризи. Результати часткові: вона як хвиля, то знову кохає мене, то як їжак стає.

Намагався запитати, в чому справа, казав, що набридло таке ставлення. Все сходилося до того, що ми рідко кудись їздимо разом, здебільшого все було з її батьками, хотілося бути вдвох.

Була нагода, мені запропонували поїхати родичі на Новий Рік до них у заміський будинок, відсвяткувати з дівчиною разом. Вона відмовила, мотивуючи тим, що це сімейне свято та вона залишиться з батьками. Я поїхав один і відчував себе при цьому дуже пригнічено, свято вдалося не сильно.

Після цього дівчина ще часто нагадувала, що нібито я її кинув і поїхав. Не хочеться ходити на поводу, але я став пропускати тренування, а вони дуже важливі для мене.

Останнім часом вона стала говорити, що я нудний, мотивуючи це тим, що я не маю поганих звичок. Що робити у такій ситуації? Не хочу її втрачати, вона дуже дорога мені, жити без неї не можу. Люблю її.

Related Post

Історія дівчини, яка влаштувалася працювати в готель заради одного відвідувачаІсторія дівчини, яка влаштувалася працювати в готель заради одного відвідувача

Здається, Ольга зустріла чоловіка своєї мрії. Це був постійний відвідувач ресторану, де одного разу обідала Ольга. Побачивши його, вона відразу зрозуміла, що ця людина точно їй підходить. Але, на жаль,

З ким поведешся, від того розуму і наберешся. Добре що в мене є мізки не слухати цю навіжену сімейкуЗ ким поведешся, від того розуму і наберешся. Добре що в мене є мізки не слухати цю навіжену сімейку

У мого чоловіка є двоюрідний брат. Вони майже одного віку, раніше тісно спілкувалися, зараз кожен розбігся по своїм проблемам. У того брата була жінка, хороша, мила дівчинка, так, не без

У будинку у мене все блищить але тепер незадоволений чоловікУ будинку у мене все блищить але тепер незадоволений чоловік

Я одружена вже три роки, дітей поки що немає. Останнім часом стали часто сваритися з чоловіком, через прибирання у будинку. Ви одразу скажете, що нічого нового, у багатьох проблеми виникають