fbpx

От вік живи, вік вчися, так треба себе любити

У мене ж 2 доньки, у них різниця всього нічого, якихось там 4 роки. Молодша дуже працьовита, завзята, все в неї в руках горить, а от старша 10 разів подумає, перш ніж почне щось робити.

Мене завжди дивувало таке відношення до життя, ще я не зрозуміла чому 2 доньки і обидві такі різні. Але разом з тим, маючи різний характер і відношення до оточення вони обидві досягали свого.

От і цього разу приїхали діти у відпустку відразу і всі, таке рідко буває, такі що ж, дача велика, місця всім вистачить.

Повечеряли, а наступного дня пішли всі в город, менша схотіла закруток всіляких наробити, вирішили, щоб додому не тягнуть на 8 поверх все це добро, то треба зробити консервацію на дачі, в додому забрати тільки вже готові банки.

Чоловік меншої доньки Ані як не хотів нічого робити, так і не збирався, вони ці мужчини всі такі. Тоді звісно ж Аня встала і пішла все робити сама.

Я кажу до Янки, старшої, може і ти щось будеш заготовляти? Та вона чомусь тільки сміється в відповідь. Тут і старший зять приходить, каже, ну, і чого ми лежим, давай, треба теж огірочки для закуски заробити.

Янка і каже йому. – Так треба, рецепт я тобі напишу зараз. Ось тільки давай ручку. -Я що сам маю все робити, я думав що ти, ми ж наче як відпочивати приїхали і я маю огірки крутити?

-А що я сама маю, чи що, як не хочеш, то і обійдешся і далі всунула носа в книгу. Оце думаю характер, так вони довго не протягнуть. Аж тут зять каже, ну добре, ходім допоможеш.

Як результат обидві доньки поїхали з однаковою консервацією додому, тільки молодша з горем навпіл свого змусила, а старша ще й таке обличчя зробила, наче це її попросили. От вік живи, вік вчися, так треба себе любити.

Related Post

Помста колишньої однокласниці: звабила мене і розповіла все моїй дружиніПомста колишньої однокласниці: звабила мене і розповіла все моїй дружині

Тільки зараз до кінця зміг розгребти наслідки останньої зустрічі випускників. Прийшов на неї в перший раз за останні 20 років. Зустрів там ту однокласницю, з якою запалював в останніх класах.

Мати говорить, що я – товста, лінива і ні на що не здатнаМати говорить, що я – товста, лінива і ні на що не здатна

Я симпатична, хоч і не красуня. Одна виховую дитину, про заміжжя давно і не мрію. Але все-таки життя не здавалося б мені жахливим, якби не конфлікти з матір’ю. Іноді здається,

Не люблю алкоголь, але все одно випиваюНе люблю алкоголь, але все одно випиваю

Не можу терпіти п’яні порожні розмови: хвастощі, осуд, гучні суперечки, агресію. Ненавиджу себе, коли намагаюся залити вином свої проблеми. Стаю м’якою і доброю, починаю співпереживати, допомагати, піклуватися про тих, хто