От я вам всім говорю, якщо жінка пише тобі перша – це тривожний дзвіночок

Був одружений трохи більше року. За той рік я усвідомив головне – сімейне життя просто не моє.

У такому стані перебував протягом останніх восьми років. В основному працював, відпочивав і бив байдики. Працював, звичайно, більше.

Десь два місяці тому пише дівчина, до якої я залицявся ще в студентські роки. Тоді у нас нічого не вийшло. У ті роки я був посереднім варіантом для цієї дівчини. Зараз у неї мабуть, стандарти знизилися, тому написала. Запропонувала сходити випити по чашці чаю в кафе.

Я не дівчинка, щоб мене вмовляти, звісно, пішов. Змінилася вона не сильно – колишню красу не розгубила.

Через два побачення з’ясувалося, що і гнучкість вона теж не розгубила. Бачилися з нею може пару тижнів. А потім почалося …

Стала закидати вудку з приводу спільного проживання. Я сказав, що мене і так все влаштовує. Образилася. На дзвінки не відповідала протягом тижня. Потім і я їй дзвонити перестав. Ну не хоче мене бачити … Що тут поробиш?

Потім вона знову написала. Буквально наступне: «Давай ще раз спробуємо ?!»

Вдруге все було куди практичніше. Після примирення вона попросила у мене п’ять тисяч борг.

Їй не вистачало на погашення іпотеки. Дав. Ясна річ, що повертати вона їх не буде ніколи. Я їй грошей дав, щоб можна було з нею ще якийсь час каламутити.

Але тільки я дав їй грошей, як вона знову почала будувати плани спільного майбутнього. Запитала, чи хочу я від неї дитинк.

Звісно, я не хотів. Для чого себе пов’язувати з людиною, яка тебе 100% не любить, а використовує в якості грошового мішка?

Але ще більше я дивувався, навіщо їй третя дитина ?! Це гарантія якась чи що ?!

Коротше, я з нею сам перестав спілкуватися. Бо був великий шанс того, що вона б “випадково” завагітніла або ще якоїсь підлянки.

З тих пір я зрозумів одне. Якщо дівчина тобі перша пише, то у неї щодо тебе точно якийсь план складений.

You cannot copy content of this page