Отримала і сукню і гроші, і 2 мужиків

В модний і дорогий бутік заходить жінка років 30-ти. Модна, доглянута, дуже впевнена в собі. А за нею плентається лисуватий — зовсім неспортивний чоловік років 50-и — з золотим годинником на руці.

Обручки у них однакові. Виходить — чоловік. Вираз обличчя — як і має бути у чоловіка в магазині жіночого одягу. М’яко кажучи — тужливий.

Жінка вибирає найдорожче плаття, довго приміряє його і поступово починає стогнати від задоволення.

Чоловік швидко втомлюється від стогонів і купує цю сукню, мовчки глянувши на ціни. Три тисячі доларів! Вони йдуть. На наступний день ця жінка приходить з зовсім іншим чоловіком.

Молодим, спортивним, відмінно одягнени, теж, до речі, з обручкою. Але з іншим.

Коханець, виходить! Жінка бере точно таке ж плаття, що вона купила вчора — і починає його знову міряти.

Продавці — дисципліновані люди. Уваги не подають. Жінка знову починає стогнати від жадання. На цей раз голосніше і переконливіше.

Хлопець довго коливається, але, врешті-решт, мириться і відвалює три штуки. Жінка, сповнена вдячності, щасливо цілує його в губи — і вони йдуть.

На третій день ця жінка приходить в бутик вже в третій раз. Одні. І здає одну з двох суконь. Отримує три тисячі доларів на руки — і йде.

Мораль така: чоловік упевнений, що плаття купив він. Коханець переконаний, що плаття купив він. Ніяких питань і сцен ревнощів. А у жінки на руках — три штуки баксів і шикарне плаття.

Related Post

Ось тут уже я вибухнула, зателефонувала диспетчеру і накричала на ньогоОсь тут уже я вибухнула, зателефонувала диспетчеру і накричала на нього

Я працюю на будівництві (не цеглу кладу, звичайно, але термінологію та особливості спілкування з виконробами вивчити довелося). Давно хочу розповісти про наболіле. Нехай моя сповідь і здається дрібною проблемою, але

Син сказав, що більше не буде з ним грати, більше ніколи, налаштував інших хлопців проти нього, вони перестали з ним дружитиСин сказав, що більше не буде з ним грати, більше ніколи, налаштував інших хлопців проти нього, вони перестали з ним дружити

Мені 28 років і я виховую одного восьмирічного сина. І якщо з матеріального погляду більш-менш справляюся, то з вихованням я повністю дезорієнтована. У мене немає навичок спілкування з дітьми. А