Панчохи, білизна, компот і голубці: ідеальна жінка

Вважав себе закінченим холостяком. Над усе цінував свободу і можливість робити те, що хочу саме я, а не хтось інший.

Змінилося все 4 місяці тому, коли став зустрічатися з однією дівчиною.

Типовий вечір після вдалого побачення. Я вирішив зварити пельменів (жерти особливо було нічого крім них). Запитав, скільки пельменів їй зварити.

Вона на мене дивиться дивно так і каже – да вари всю пачку, що ні з’їмо зараз, завтра пожаримо. Вибух мозку! Посмажити зварені пельмені! Але вийшло смачно!

Вона не завжди у мене залишалася на ночівлю, але іноді все ж залишалася. І ось, черговий вечір. Прийшла в гості зі значним рюкзаком (літрів на 10-12). Стала діставати речі.

Принесла панчохи, наручники, білизну цікаву. Слідом дістає контейнери і пляшки з їжею: приготовані голубці, узвар, свіжі огірочки, мариновані гриби …

Побачила мій дивний погляд, знизала плечима і на моє німе запитання відповіла: “Пельмені мені твої подобаються, але вже набридли порядком, а таких голубців ти точно не їв “.

І справді! Таких смачних голубців ніколи не їв.

Вечір наступного дня. Вирішили взяти пива. А про чіпси забули. Дівчина мискою зачерпнула сухого котячого корму. Я думав, що вона приколюється, але ні – під пивас саме те!

Раніше мені здавалося, що свобода – це головне. Але так було тільки до моменту знайомства з нею! Сьогодні їй освідчився. Вона погодилася! Ну я просто не міг упустити таку дівчину! А якби упустив, то був би звичайним дурнем.

На радощах і поділився з вами моєю історією! Будьте щасливі!

Related Post

Чоловік дуже зручно влаштувався… За його рахунок, вибачте, купуюється тільки контрацепція…Чоловік дуже зручно влаштувався… За його рахунок, вибачте, купуюється тільки контрацепція…

Я вже подумала, що це якась перевірка, та й взагалі весь час сумніваюся в тому, чи правильно я поступаю. Ситуація така: півроку зустрічаюся з чоловіком. Мені 32, йому 36 років.

Як ставитися до колишніх дружин?Як ставитися до колишніх дружин?

Доля звела мене з розумним і добрим чоловіком. Ми одружилися минулої весни. Я була вже заміжня. Після першого шлюбу у мене склалося досить неприємне враження про всіх чоловіків. Знаєте, цей

Почали жити разом, але відчуваю себе як в гостяхПочали жити разом, але відчуваю себе як в гостях

Я погодилася з’їхатися зі своїм хлопцем, але в його квартирі мені некомфортно. Я добре себе почуваю на своїй території, в будинку, який належить мені, де мої правила і я господиня.

facebook