Перед першим побаченням із майбутньою дружиною зламав ногу, а телефон вкрали… через 2 тижні знайшов її, домовились ще раз… так радів, що зламав другу ногу …

Про побачення з несподіваним продовженням…

Навчався я тоді на передостанньому курсі. Познайомився з красивою і звичайною (в хорошому сенсі цього слова) дівчиною.

У момент знайомства мене прямо накрило красномовством. Після аж сам дивувався, що несподівано з’явилася така балакучість. Як підсумок – умовив дівчину на побачення.

У мене така суть, що я де-небудь, так ляпну фігню. Одного разу на побаченні запитав про те, коли стала з’являтися сивина у її матері. Ну що за дурість? Для чого мені така інформація? І так постійно – ляпну якусь фігню.

І навіть перше побачення пройшло відмінно – відразу домовилися зустрітися наступного дня.

Зате на наступний день вранці я впав з велосипеда в парку. Причому гепнувся так, що зламав ногу відразу в двох місцях. З парку мене відвезли на швидкій. Що стало з велосипедом – не знаю, може хтось вкрав його, а може на звалище відвезли.

Але тоді я про велосипед навіть не думав – було дуже боляче. Під час падіння втратив телефон. Добре, що встиг запам’ятати ім’я і вік дівчини.

Провів в лікарні 2 тижні. За цей час двічі подзвонив мамі. Сказав їй, що все добре. Вона любить панікувати і точно б приїхала, якби дізналася про травму і лікарні. Потім, звичайно, розповів, але це вже було після виходу з лікарні.

Через соцмережі знайшов ту дівчину, з якою ходив на побачення. Знову довелося питати номер мобільного і десь хвилин двадцять намагатися її переконати, що я не динамо.

Навіть фотку ноги в гіпсі зробив. Знову домовилися на побачення. Я попередив, що буду на милицях. Коротше, домовилися про час і місце.

Пам’ятаєте, я казав, що іноді веду себе неадекватно? Це той самий випадок. Після телефонної розмови як божевільний стрибав на здоровій нозі. І після другого стрибка щось в здоровій нозі хруснуло. Біль була просто пекельна. Відчуття нагадувало якийсь поріз. Мені здавалося, що з ноги хлинула кров, але насправді ні. Розрив зв’язки. Не розбираюся в термінології, але порвав щось там біля стопи.

Може це і здається зараз смішним, але в той вечір мені було зовсім не весело. Похід до туалету зайняв хвилин 20. Я вже готовий був від болю обмочитися прямо в коридорі. Сяк-так справився. Потім ще хвилин 20 добирався до ліжка. Став дзвонити дівчині. Попросив її приїхати і привести чогось поїсти. Тому що похід в магаз був запланований якраз після дзвінка. Вона спочатку серйозно розмовляла, а потім засміялася в трубку і крізь сміх промовила: “Ти самий проблемний чувак в моєму житті, диктуй адресу”.

Приїхала до мене через годину. Привезла цілий пакет продуктів, та ще картоплі з котлетами насмажила. Це було саме класне побачення в моєму житті. Ми валялися на ліжку, їли смажену картоплю, котлети і запивали солодким-солодким чаєм. Зазначу, це було і найуспішніше побачення. Після нього я не ходив на побачення з іншими дівчатами.

Related Post

Я кохаю одруженого чоловіка. Відпускати його теж не хочуЯ кохаю одруженого чоловіка. Відпускати його теж не хочу

Мені 18 років, і не судіть, будь ласка, мене відразу за заголовком цього тексту, я не дівчина легкої поведінки, яка чіпляє чоловіків, зовсім ні. Я дуже скромна та закомплексована своєю

Жінка, яка стала безхатьком прозвали “Обліпихою”, але їй вдалося знайти будинок і одружитисяЖінка, яка стала безхатьком прозвали “Обліпихою”, але їй вдалося знайти будинок і одружитися

Жінку без певного місця проживання «Обліпиху», в місті, знали багато хто. Це була красива, цікава в усіх відношеннях жінка. Вона була одружена з капітаном цивільного корабля, після розлучення, виховувала одна

Якщо я купую в тебе гречку, то ти маєш мені безкоштовно продатиЯкщо я купую в тебе гречку, то ти маєш мені безкоштовно продати

Ця історія сталася зі мною нещодавно. Нічого такого наджахливого, нічого особливого, але дуже образливо. Іноді як мені здається, люди заради якихось копійок можуть просто взяти і зрадити або образити інших.