Переді мною на касі стояла жінка похилого віку, їй не вистачало грошей, щоб заплатити за покупку, я вирішив допомогти

Після роботи я забіг у супермаркет, щоб купити додому молока та інших дрібниць. Я миттю зібрав усе потрібне і рушив на касу.

Черга там зібралася пристойна. Переді мною стояла жінка похилого віку. Вона була дуже акуратно одягнена. Видно, що її одяг старий і ношений, але якісний і доглянутий. Її сиве волосся зібране в пучок, губи підведені непомітною помадою. Видно, що жінка вміє про себе дбати та гарно жити, але зараз у неї непрості часи.

На стрічці перед нею лежали її скромні покупки: хліб, молоко, пакунок вівсянки та невелика плитка шоколаду. Касир почав пробивати продукти та озвучив суму.

Жінка полізла в кишеню, діставаючи звідти монети. Перерахувавши, вона виявила, що їй не вистачає на все. Їй стало ніяково, вона вибачилася і попросила забрати шоколадку.

Люди у черзі почали обурюватись через затримку. Бабуся вся аж зігнулася й невтомно вибачалася. Мене переповнили почуття, я не зміг просто дивитись на це. Я покликав касира і сказав, що заплачу за бабусю. Діставши з гаманця велику купюру, я простяг її касиру і сказав віддати решту бабусі. Вона якось зовсім розгубилася, стала мені дякувати.

Жінка зібрала свої покупки, взяла здачу і відійшла, чекаючи на мене. Вона підійшла до мене, коли я заплатив за продукти і вже збирався йти. Бабуся подивилася мені у вічі і ще раз подякувала, пропонувала повернути гроші, казала, що з пенсії все віддасть.

Я посміхнувся і сказав: «Не треба нічого повертати, бабусю. Візьміть ці гроші та купіть собі те, що хочете. Так ви віддячіте мені найкраще».

Вона посміхнулася, подякувала мені і пішла до виходу. Здається, сама її хода стала впевненішою. Я був щасливий. Мені хотілося, щоб ця жінка відчула цю впевненість і змогла собі дозволити щось як раніше.

Хто ж знав, що звичайний похід у магазин зробить цей день таким позитивним та приємним!

Related Post

Чи є у мене право щось йому говорити про свій список бажань і невдоволенняЧи є у мене право щось йому говорити про свій список бажань і невдоволення

Моя історія почалася ще в лютому, хоча тоді я, звичайно, не думала, що це стане історією. У нас хороша команда програмістів, молода, але вже по-робочому дружна. Я – продукт менеджер

Історія про шкарпетки, які допомогли дізнатися мені всю правду про мого коханогоІсторія про шкарпетки, які допомогли дізнатися мені всю правду про мого коханого

Мені 29 років. Майже два місяці тому закінчилися стосунки, які тривали півтора року. Вони ні до чого не вели, були прісні, і, мабуть, просто не доля. Вирішила у соцмережі в