Переконалася – добро карається

Після закінчення медичного коледжу, влаштувалась, не швидко звичайно, на хорошу роботу. Колектив нормальний, прийняли, як свою, з усіма одразу порозумілася. Попрацювала з пів року, і тоді в нас звільнилося місце, дівчина пішла в декрет, і я одразу подумала про свою подругу Ольгу, яка опинилася в такому становищі, що була згодна на будь-яку роботу.

Річ у тому, що вони з чоловіком нещодавно взяли кредит на машину, і все було нормально, обидва працювали та виплачували. Залишилося зовсім небагато, коли її чоловік потрапив в аварію, сам ледве вцілів, довелося витратити чималу суму на лікування, але біда в тому, що він розбив чужу дорогу машину і має виплатити за неї гроші. Мало того, що своя не виплачена, то ще й це. І подруга шукала, де б підробити хоч трохи.

Довелося довго просити, бо на це місце вже хотіла прилаштувати свою знайому старша медсестра. Вона була дуже незадоволена, але я пояснила їй ситуацію, в якій опинилася подруга, і вона заспокоїлася. Не приховую, була задоволена собою, що зробила добро, та й подругу було шкода. Але ніколи б не подумала, що шкодуватиму про це, і мені доведеться самій через неї шукати роботу.

Спочатку все було нормально, Оля була задоволена, що є заробіток, хоч і не багато, але ще хворі дякували. Але згодом, щоб не втратити місце, вона почала доповідати начальству про все, що відбувається в колективі, і колеги стали, як не дивно, звинувачувати мене, а не її. Адже це я її привела до нас, і в результаті старша медсестра використала цей момент, щоб взяти на роботу свою знайому. І мені довелося піти.

Було дуже прикро, я зовсмі перестала спілкуватися з Ольгою, не могла зрозуміти, як можна бути такою невдячною. Простити її досі не можу за цей вчинок. Але нещодавно я знайшла нову роботу, платять там більше і я трохи заспокоїлася, навіть знайшла їй виправдання, але більше ніколи не повторюю такої помилки. Переконалася – добро карається.

Related Post

Ми з хлопцем були голодранцями, але знаходили розваги і приголомшливо проводили час.Ми з хлопцем були голодранцями, але знаходили розваги і приголомшливо проводили час.

Ще на початку двохтисячних я закінчувала училище. Зі мною познайомився хлопець. Така ж голодрань, як і я. Теж жив в гуртожитку. Вчилися в одному і тому ж навчальному закладі. І

Катька обіцяла незалежно від результату зводити її в СПАКатька обіцяла незалежно від результату зводити її в СПА

Катя слізно просила свою подругу, аби та допомогла перевірити нового хлопця на вірність. Машка, як то кажуть, ноги від вух, зачіска, губи, груди, все доведене до ідеалу, манікюр, вифарбуване волосся.

Я все ще люблю батька своєї дитини, хоча мені складно зізнатися в цьому, навіть самій собіЯ все ще люблю батька своєї дитини, хоча мені складно зізнатися в цьому, навіть самій собі

Хочу розповісти історію зі свого життя. Жила я з хлопцем близько 6 місяців. У нас із ним через повідомлення в соцмережах вийшла серйозна сварка, у результаті він виставив мої речі