ЦЕ EASY Життєві історії Переконався на своєму гіркому досвіді, що якщо знайшов собі жінку з дитиною, то будь впевнений, що так сильно любиш її, що жити без неї не можеш, інакше біжи не оглядаючись

Переконався на своєму гіркому досвіді, що якщо знайшов собі жінку з дитиною, то будь впевнений, що так сильно любиш її, що жити без неї не можеш, інакше біжи не оглядаючись

Почув історію жінки, чоловік якої не любить її дочку від першого шлюбу, і якщо вам 20 років, і ви раптом надумаєте закохатися в жінку старшу себе на 15 років, з донькою від першого шлюбу, то послухайте мою історію.

Кажу як людина, яка прожила у такому шлюбі понад 17 років. Так от, періодичне роздратування до чужої доньки не минає з роками, особливо, якщо це розпещена, самозакохана особа, яка нічого за собою не прибирає і прикрикує на матір.

У 14 років у неї з’явилися хлопчики та дискотеки, а з десятого знайшла собі чоловіка і поїхала з дому до нього. То були щасливі 3 роки. Потім вона почала періодично сваритися з чоловіком, йому почав набридати постійне безладдя в будинку і таке інше.

Періодично вони з чоловіком сварилися, і коли він вкотре виганяв її з образами, вона поверталася до нас із валізами та котом, дивитись серіали та шкодувати себе. Ці пару тижнів я завжди жив як на голках. Але потім з’являвся її чоловік з великим букетом, і вона якось миттєво прощала і відлітала до нього знову. А за кілька місяців — все спочатку.

У результаті вона все ж таки народила навіщось від нього і кинувши дитину на мою дружину, коштом чоловіка їздила на курси тату, і навіть відкрила свій кабінет. Через п’ять років, коли зміцніла фінансово і купила собі шуби, діаманти та дорогу машину, зрадила чоловікові і розлучилася, повернувшись до нас за своєю дитиною. А ще за рік привела до нас свого нового чоловіка.

Тепер у нашому будинку настав повний хаос. Останні півтора року для мене це просто пекло. Якби не любив так сильно свою дружину, давно пішов би.

На жаль, не можу поки що орендувати окреме житло для нас із дружиною, а її доньці нормально, їй зручно, що прислуга завжди поряд. Ходить, тупотить, як слон, де пройде, скрізь бардак. І на матір може крикнути. Я навіть не знаю, що з цим робити.

Переконався на своєму гіркому досвіді, що якщо знайшов собі жінку з дитиною, то будь впевнений, що так сильно любиш її, що жити без неї не можеш, інакше біжи не оглядаючись.

 

 

Related Post

Офісний роман: розповім те, про що не прийнято ділитися навіть з подругамиОфісний роман: розповім те, про що не прийнято ділитися навіть з подругами

Раніше для мене поняття робота і особисте життя були повною протилежністю. Строго дотримувалася правила, що плутати робочі відносини і особисті – це тільки собі шкодити. Так я думала приблизно 5-6

Моя сестра стала гірше до мене ставитися. Не розумію, чому?Моя сестра стала гірше до мене ставитися. Не розумію, чому?

Моя сестра молодша за мене на 1,5 роки. Батьки завжди любили її та потурали їй у всьому. Вона була улюбленою дочкою, мене ж мати била, а батько принижував. Її завжди ставили мені за приклад,