Перетворилася на доглядальницю для свого чоловіка, дуже втомилась і хочу розлучитися

Я ніколи не скаржилася на своє життя. У 25 років вийшла заміж за коханням і сьала матір’ю чудових діток. Здавалося, ніщо не може зруйнувати моє щастя. Але зараз все інакше.

Півтора роки тому мій чоловік потрапив в аварію, повертаючись додому із відрядження. Через отримані травми тепер Костя назавжди прикутий до ліжка. А я стала його доглядальницею.

Спочатку здавалося, що з цим можна впоратися. Адже це мій чоловік, і я його люблю. Але нещодавно я зрозуміла, що просто втомилася.

По-перше, тепер у нашій родині лише один годувальник, і це я. Грошей на все не вистачає, нашим донькам цього року вступати до університету. Я взагалі не уявляю, що на нас чекає.

По-друге, я стала помічати роздратування у бік чоловіка. Мій день розписаний по хвилинах, інакше я просто не впораюся. Кості потрібна моя увага і допомога. Я годую його, прибираю і по можливості вивожу на прогулянки. Але з кожним днем ​​мені стає все складніше та складніше.

Дивлюся на чоловіка і більше не бачу в ньому того чоловіка, якого колись полюбила. Наче він уже не той Костя, а я вже не та Наталя. Він просто пацієнт, а я його вірна служниця.

У лікарні радили найняти спеціальну людину, яка б змогла виконувати різні доручення, пов’язані з чоловіком. Але я не маю на це грошей.

Зрідка допомагають батьки, але брати гроші у родичів не хочу. Вони й самі ледве кінці з кінцями зводять. Держава платить копійки: бути інвалідом у нашій країні — справжнє пекло.

Я почала замислюватися над тим, що більше не хочу так жити. На думку почали лізти думки про те, щоб покинути Костю.

Хочу піти з сім’ї, бо більше не можу доглядати чоловіка. Мене бісить будь-який його рух або слово. І він помічає це, я відчуваю. Тому вже і він став мовчазним, зайвий раз намагається мене не смикати. А я все одно далеко не можу піти. Ще пощастило, що працюю  віддалено.

Говорила про це із подругами. Одні поставилися несхвально. Мовляв, підло з мого боку кидати чоловіка у такій ситуації. А інші підтримали: я не мушу страждати все своє життя через Костю.

З мамою поки що боюсь це обговорювати. Навіть не знаю, якою може бути її реакція, бо вона дуже любить Костю.

У мене в голові каша. Я не знаю, як бути і що краще зробити зараз. Чим довше це продовжується, тим більше чоловік мене дратує. Боюся, що почну зриватися. А може, це навіть добре? Раптом він сам захоче відпустити мене. Тим більше, у нього є матір, яка змогла б його доглядати.

Ще важче усвідомлювати зараз, що наша родина не може поїхати у евакуацію, якщо буде така необхідність. Вивезти чоловіка буде вкрай важко, а залишити неможливо.

Через це ж не розглядала можливість прихистку за кордоном. Я могла б відвезти дітей у безпечне місце, дати їм більше можливостей. Але ми всі прикуті до батька, а він до ліжка.

Погано думати про таке. А як наше розлучення сприймуть діти? Чи вважатимуть мене поганою, злою? Добре, що вони виросли і можливо зможуть мене зрозуміти. Але все-таки…

Домовилася з собою, що дам нашим стосункам ще місяць. Можливо, щось зміниться. Хоча прогнози лікарів навряд чи можна назвати втішними. На диво, якщо чесно, не сподіваюся.

Related Post

Залишилася вона до кінця життя одна, можливо, в покарання за втрачений шанс, а може так було написано на родуЗалишилася вона до кінця життя одна, можливо, в покарання за втрачений шанс, а може так було написано на роду

Ця історія трапилася давно і трапилася не зі мною, а з моєю тіткою. Просто вирішила розповісти, як часом складаються долі. Тітка моя, Раїса Сергіївна під час війни молоденькою дівчинкою була

Ніколи не читайте книг по типу магії або ще щось і від дітей подалі ховайте, моя історія тому доказНіколи не читайте книг по типу магії або ще щось і від дітей подалі ховайте, моя історія тому доказ

Знаєте, я з самого дитинства любила різні ритуали, виклик духів. І років в 13-15 мені попалася стаття. «Як продати душу дияволу». Точніше не стаття, а книга з чорної магії (у

Дружина постійно відносила мамі частину зарплати, тільки після розлучення чоловік зрозумів, для чого вона це робилаДружина постійно відносила мамі частину зарплати, тільки після розлучення чоловік зрозумів, для чого вона це робила

Ольга закохалася у Андрія з першого погляду. Статний чоловік був старший за неї на 8 років, проте її анітрохи не бентежила різниця у віці. Чого не скажеш про батьків дівчини.