Переїхала до чоловіка в інше місто, але сумую за рідними

Я вийшла заміж і переїхала в інше місто. Перший рік я не дуже сумувала за домом, але зараз буквально божеволію. Дуже сумую за мамою і молодшим братом. Готова все кинути, розлучитися і виїхати назад. Чоловіка люблю, але не можу прогнати ці думки. По сто разів на день дивлюся квитки на різні рейси. Що з цим робити?

Емілія, 23 роки
Привіт, Емілія! За цей рік ви відвідували маму і брата? Як часто? Можливо, ви сумуєте, бо просто скучили, і все налагодиться, коли ви поїдьте до них в гості? Нормальна практика, коли, їдучи зі своєї сім’ї в інше місто або країну, люди пару раз на рік навідуються до рідного дому або зустрічаються всім сімейством на нейтральній території – наприклад, на відпочинку.

Однак причина може бути не тільки в нестачі спілкування з рідними. Пройшов рік в шлюбі, перші емоції, приправлені ефектом новизни, розвіялися. А з ними і колишня легкість, поступаючись місцем всім відомому побуті. Це не завжди нудьга і статика, але елементи «Дня бабака» виразно в такому житті присутні. Тому складніше стає переносити рутину.

Ви говорили про свої переживання з чоловіком? Якщо ні, то чому? Якщо так, то яка була його реакція? Якщо ви з чоловіком любите і підтримуєте одне одного, тоді разом буде легше знайти способи, як позбутися від туги і обійтися без розлучення.

You cannot copy content of this page