fbpx

Перш, ніж лаяти останніми словами і знущатися над нами, жінками за кермом (особливо блондинками), я хочу, шановні чоловіки, щоб ви подивилися на ситуацію трошки під іншим кутом

У більшості випадків ми, жінки, потрапляємо за кермо вимушено, в силу обставин: потрібно встигати на роботу, забирати / відвозити дитину в дитсадок / школу і т.д. Щоб вас, чоловіків, не напружувати, ми самі сідаємо за кермо. Часто автомобіль для нас – неминуче зло, з яким доводиться миритися, до якого потрібно пристосовуватися. Просто тому, що це чужа нам п’ятниця – ми не в своїй тарілці.

Це і визначає нашу поведінку за кермом і більшість наших помилок. Ну, приблизно як чоловік на кухні. Я не хочу ображати багатьох чоловіків, які добре, навіть чудово відчувають себе на кухні та їх кулінарна творчість просто шедевр. Такі теж є. Але в більшості випадків фантазія і вміння чоловіків не поширюється далі смаженої картоплі, до того ж, що підгоріла.

Жінка теж не народжена для кухні – огидних господинь і серед нас багато, але, все-таки, це набагато більш звична для нас, відповідно, ми показуємо тут кращі результати. Ви, чоловіки, теж не розбираєтеся в багатьох питаннях, які жінки знають відмінно, нехай іноді і змушене.

Для чоловіків же автомобіль – матеріальне вираження свого его, часто вони компенсують їм те, що недобрали в житті, чи довжину самі знаєте чого, чи то твердість характеру. У будь-якому випадку, він для них – бажана іграшка. І, звичайно, вони в цих іграшках добре розбираються, це для них звичне й улюблене середовище проживання. Звичайно, це не залізні правила.

Я надивилася і на жінок – професіоналів і просто відмінниць у цьму плані, і на мужиків, які їздять гірше блондинок з анекдотів. Але ці винятки лише підтверджують правило.

Ну і наостанок: наші дороги і культура водіння вас, чоловіків. Ями, відкриті люки, відсутність розмітки та освітлення, ожеледиця взимку, хамський стиль водіння «сильної» статі (дев’ять з десяти водіїв на наших дорогах – чоловіки) не сприяють тому, щоб ми жінки не нервували і їздили спокійно, не здійснюючи дурних помилок.

Чоловіки, може згадаєте, що вершник на коні раніше називався «кабальєро» і від цього слова відбулося «кавалер», в понятті «галантний чоловік». Чому ж, пересівши за залізних коней, більшість з вас перетворюються на бидло?

Related Post

Мати хлопця кілька місяців читала нашу перепискуМати хлопця кілька місяців читала нашу переписку

Взимку мене познайомили з сином друзів батьків. Ми стали спілкуватися і незабаром закохалися одне в одного. Але відносини доводилося будувати на відстані, тому що він живе в іншому місті. І