Перше побачення було зіпсовано, у ресторані хотіли посадити за столик де накурено, а в мене алергія на тютюн… і тут дівчина запропонувала піти за шаурмою

Незвичайне побачення з продовженням…

Сподобалася одна дівчина, з якою познайомився на дні народженні у товариша.

Взяв телефон, проводив до дому. На наступний день подзвонив – трохи поспілкувалися. Потім ще раз подзвонив – вирішив запросити на побачення. Вона погодилася, тільки попросила почекати трохи – їхала з міста до п’ятниці або суботи.

Вона передзвонила сама і запитала про побачення – чи все в силі?

Я став діяти – вирішив вразити даму, запросив її в ресторан. Дохід дозволяє, та й в ресторані я сам вже дуже давно не був. Про всяк випадок зателефонував – забронював столик для тих хто не палить.

Я не проти сигарет або сигаретного диму, але у мене на тютюн дика алергія – якщо довго перебуваю в накуреному приміщенні, то у мене починає затято свербіти шия, низ живота і руки. Так собі задоволення, між іншим.

І ось день X. Заїхав за дамою. Під’їжджаємо до ресторану. Зустрічає нас чи то менеджер, чи то швейцар. Проводить в зал, а в залі накурено – аж очі сльозяться.

Починаю пояснювати, що заброньовано столик на таке-то прізвище в залі для некурящих. Вибачилися, але місць вільних немає (а передзвонити і попередити, мабуть, не судилося!).

Вийшли з дівчиною з ресторану. Відчуваю, що вечір безнадійно зіпсований. Але тут дівчина питає: “Як ставишся до шаурми?”. А я до неї дуже добре ставлюся. Вона сказала, що в чотирьох кварталах є відмінний заклад, де роблять «круту шавуху». Коли ми зайшли в заклад, то на нас якось дивно подивилися: дівчина в красивому платті, я в костюмі. Чого зайшли? ..

У підсумку все вийшло дуже навіть добре – людей в закладі було не так багато, оскільки замовляли шаурму і відразу йшли. Нам принесли дві здоровенних соковитих шаурми, кава сік.

Варто зізнатися, що я такою смачною шаурми і такою цікавою жінки ще не зустрічав.

You cannot copy content of this page