Перший хлопець зрадив, другий почав ігнорувати, третій – зустрічатися з моєю кращою подругою… Мені всі кажуть, що я класна, але що не так, чомусь відносини не складаються

Я завжди вважала себе душею компанії і веселою людиною. Не виношу людям мізки, не будую з себе блонду-дурочку. Але моє особисте життя – це один великий провал.

Я чотири рази була в дуже хороших відносинах з чоловіками. Сходилися, жили разом, будували плани, любили. А потім все валилося. Для мене кожне закінчення відносин – це катастрофа. Я ніколи не можу передбачити того, що відносини летять в прірву. Чоловіки часто ставлять мене перед фактом, що я більше не потрібна і відносини пора припинити.

З першим хлопцем зустрічалися під час навчання в коледжі. Розлучилися після двох років стосунків. Це була моя перша любов. Невдала. Пізніше дізналася, що хлопець мені всі два роки стабільно зраджував.

Другі відносини зруйнувалися ще до того, як ми стали жити разом. Хлопець навіть не зміг сказати: “Прощай”. Просто став ігнорувати. Це було дуже прикро. Якось не по-чоловічому. Тим більше, що я не заслужила цього. Просто підло.

З третім чоловіком досить довго прожили разом. Справа йшла до весілля. Ну я так думала. Поки моя найкраща подруга не відбила його. Мінус одні відносини і мінус одна подруга. Було ще образливіше, ніж минулого разу, враховуючи, що з подругою ми спілкувалися не просто давно, а давно (дружили з дитячого садка).

Я зробила велику перерву. Довго ні з ким не зустрічалася, не хотіла відносин, прихильності, любові. Боялася, що знову зрадять. Але хлопець сам зі мною познайомився – проявив ініціативу. Дав зрозуміти, що я бажана і потрібна. Я спочатку до чоловіка не відчувала почуттів, а після полюбила. Полюбила так, як ніколи раніше. І в цей раз фіаско. Виявився звичайний бабій, який пікапив жінок.

Так, отпікапили мене повністю. Взагалі тепер не хочу нічого і нікого. Ймовірно котик – це єдина істота, яка не зрадить, не заподіє біль і не кине.

You cannot copy content of this page