Петро завів в різних селах по одній жінці, тепер у кожної по дитині

Завжди дивуюся тому, які ж люди всі різні. Комусь дісталося все: розум, зовнішність, кмітливість, упертість. А комусь нічого. Хтось прагне до кращого, маэ сімейні цінності, відповідальність.

Є у мене хороша знайома, яка одна виховує сина. А все тому що якось зв’язалася з одруженим чоловіком. У нього робота така, їздити по різних місцях. І ось він завів в різних селах по одній жінці.

Є своя сім’я, дружина, дитина. Але також є безліч вільних жінок, яких теж потрібно ощасливити. І ось моя знайома (Фрося) дізнається, що вагітна.

Надія на те, що він піде з сім’ї до неї помирає. Ну й добре, народжу тільки для себе, Повідомила вона батькові дитини. До того ж вік у неї був немолодий. На тому й зупинилися.

Чоловік не став наполягати на тому, аби позбавитися від дитини, довірившись словами жінки, що він ніякого відношення мати не буде. Настав довгоочікуваний момент. На світ з’явився чарівний малюк. Мама є, і тато теж обов’язково повинен бути.

Ні слова не сказавши, Фрося подає в суд на відновлення батьківства і аліменти. Що спонукало її до такого вибору знати тільки їй. Зрозуміло, однією важко ростити дитину. Але ти пішла на це сама. Може бути все ж сподівалася на те, що чоловік все-таки залишиться з нею.

Тобто він повинен кинути свою дружину, дитину і піти виховувати сина від іншої жінки. Про те що їй варто було пройти і які гроші витратити вам говорити не треба, самі уявляєте.

Допомогти жінці нікому, батьки вже померли, тільки сестра і брати залишилися. Довелося брати кредит на досягнення своєї мети. Звичайно ж коли дружина дізналася таку новину було все: скандал, бійки, розлучення.

Фрося приїжджала до них додому, щоб показати дитину, лаялася, била вікна. В цьому я її зовсім не підтримую. Дружина не винна, що вибрала такого чоловіка для себе. Але нічого не вийшло у розлучниці, з нею він жити не став.

Буквально через пару тижнів ще одна жінка з іншого села теж подала на аліменти. Такого повороту подій ніхто не очікував. Суд присудив платити аліменти обом жінкам.

Дружина пробачити цієї подвійної зради не змогла. Так герой батько став виплачувати аліменти всім трьом дітям. Але жити він не став ні з однією з них. А знайшов собі більш заможну і успішну жінку і живе тепер з нею.

Багато чоловіків зраджують своїм дружинам, деякі дружини зраджують своїм чоловікам. Але навіщо дітей всім робити. У наш час існує безліч медичних засобів, щоб уникнути таких історій.

You cannot copy content of this page