Під час весілля Артем застукав свою дружину у сараї… вона була не одна

Звуть мене Олександр, одружені понад 23 років і сталося те, чого я так сильно боявся. Поїхали в село на весілля далеких РІДНИХ.

Весілля тривало 2 дні, 2 дні мого запою і я не вгледів дружину. Саме неприємне те, що мою дружину звабив підліток місцевий сільський.

Як з’ясувалося цей шибеник живе без батьків, сам заробляє. Місцеві помічали, що хлопчик дуже спритний, хуліганський. Так ось, другий день веселощів пив за різними столами і раптом помічаю що дружини немає.

У цей момент крики мужиків місцевих, які всі біжать до сараю, що в 2 км від місця проведення весілля. Ну і мужики між собою говорять «В сараї наш шибеник бабу міську дере!»

Ну я подумав хіба мало скільки приїхали з міста чоловіки і їх дружини, і думаю комусь не пощастило.

Від цікавості побіг разом з мужиками до того сараю. Підбігаємо до сараю, а там весела картина для мужиків. Сарай замкнений зсередини і чутно як цей шибеник задовільняє жінку, а мужики підбадьорюють, мовляв «давай її! дери її! » після різко відчиняються двері від туди швидко вибігає підліток і до на мій подив бачу там свою дружину, яка поправляє поділ.

Ось так і трапилось. Я був в шоці і не міг навіть говорити. Тремтів як осиковий лист і не знав куди діватись і що робити.

Related Post

– Оленочко, він якийсь худий і незграбний, тобі потрібен інший наречений: казала мама– Оленочко, він якийсь худий і незграбний, тобі потрібен інший наречений: казала мама

Михайло, як то кажуть, хлопцем був непоказним. Не так щоб високий, худий і не сказати, що негарний, але якийсь невиразний. Хоча з дитинства захоплювався боксом, всякі спортивні секції відвідував і

Як переконати чоловіка не спілкуватися з іншими дівчатами?Як переконати чоловіка не спілкуватися з іншими дівчатами?

Ми з чоловіком разом вже більше чотирьох років, з них два роки одружені і живемо разом. Наша сім’я була б ідеальною, якби не одне «але»: чоловік дуже любить спілкуватися з

facebook