Підійшов до їхнього столика і попросив її потанцювати зі мною, її чоловік був не проти, та й вона не відмовила

Я сам з маленького містечка 16000 чоловік, і всі люди займаються сільгосп продукцією, на полях сильно втомлюються і з цього містечко бухає що прокажене, і щоб не йти на вихідних в запій ми з друзями придумали таке свято кожного тижня – «чистий четвер».

Чистий четвер – це ще не кінець тижня але всі вже втомилися добре, і в цей день ти очищаєш свою душу, скажімо так – є відповідальність, що в п’ятницю тобі ще на роботу і ти багато не вип’єш, але “обдуришь” аскому п’янки в п’ятницю, так як якщо весь тиждень не пити, а в п’ятницю почати то це може перерости до запою в неділі.

Стояла спека в цей «чистий четвер» і не вийти по пиву до магазину з друзями, як завжди це було, просто нереально. Ми випили по одній пляшці вона пішла як в суху землю, по другий по третій і було ще багато, якось день не задався і наша звичайна традиція переросла в п’янку і ми вирішили продовжити в кафе цю справу.

Викликали таксі і поїхали в центр нашого міста, там зайшли в кафе, сіли за столик замовили горілочки. І тут я помітив за сусіднім столиком, дуже красиву дівчину, вона була зі своїм чоловіком і ще з однією сімейною парою.

Мене вдарило, я не зустрічав такої дівчини як вона, я хотів її отримати хоч і був уже одружений, почав чекати моменту щоб до неї підійти. Наші погляди часто перетиналися і коли вона на мене дивилася завжди посміхалася.

Випивши неабиякої кількості алкоголю, я втратив безстрашність і вирішив запросити її на повільний танець. Підійшов до їхнього столика і попросив її потанцювати зі мною, її чоловік був не проти, та й вона не відмовила, бо сказала чоловіку що це старий знайомий. Що тут говорити і вони були неабияк напідпитку, напевно і у них «чистий четвер» якось не так пішов.

Так я з нею і познайомився. Її звали Оксана. Серце моє билося дуже сильно, це напевно було кохання з першого погляду, хоча я в таке не вірив. За цей вечір я не раз до неї підходив і виходив на танцпол і не раз ми виходили на терасу покурити і поспілкуватися.

Алкоголь вдарил в голову і на останню розмову з нею і її чоловіком я не витримав і поцілував її в засос і тут почалася катавасія.

Довго розповідати але в цій битві я впав, але якщо не мої друзі…. Прокинувшись вранці я не міг ніяк забути цю дівчину, на роботі все про неї думав, так минали дні за днями, поки я не наважився її знайти.

Так як містечко маленьке і всі майже одне одного знають це не склало мені проблеми. При нашій зустрічі пристрасть нас охопила відразу, і ми переспали. Та й що тут говорити вже пройшли роки і ми до сих пір з нею зустрічаємося. Бо ж не можемо кинути свої родини і нас це влаштовує. Ось такий у мене був «чистий четвер».

Related Post

Почалося все з того, що ми з чоловіком проводили вихідні порізно, я навіть перестала будувати спільні планиПочалося все з того, що ми з чоловіком проводили вихідні порізно, я навіть перестала будувати спільні плани

2 роки відстороненості та байдужості… Я вирішила написати сюди, щоб почути слушну пораду. Але, перечитуючи написане зрозуміла, що вже все для себе вирішила, все зрозуміла і, головне, прийняла. За останні

Іван закохав у себе уперту феміністку ТамілуІван закохав у себе уперту феміністку Тамілу

Таміла наш старший продавець мала славу упертої феміністки. Вона вдова, більше 10 років одна живе, виховує одна сина. На чоловіків навіть не дивилася. Самодостатня особа. Вона була частим предметом як

facebook