Підійшов до їхнього столика і попросив її потанцювати зі мною, її чоловік був не проти, та й вона не відмовила

Я сам з маленького містечка 16000 чоловік, і всі люди займаються сільгосп продукцією, на полях сильно втомлюються і з цього містечко бухає що прокажене, і щоб не йти на вихідних в запій ми з друзями придумали таке свято кожного тижня – «чистий четвер».

Чистий четвер – це ще не кінець тижня але всі вже втомилися добре, і в цей день ти очищаєш свою душу, скажімо так – є відповідальність, що в п’ятницю тобі ще на роботу і ти багато не вип’єш, але “обдуришь” аскому п’янки в п’ятницю, так як якщо весь тиждень не пити, а в п’ятницю почати то це може перерости до запою в неділі.

Стояла спека в цей «чистий четвер» і не вийти по пиву до магазину з друзями, як завжди це було, просто нереально. Ми випили по одній пляшці вона пішла як в суху землю, по другий по третій і було ще багато, якось день не задався і наша звичайна традиція переросла в п’янку і ми вирішили продовжити в кафе цю справу.

Викликали таксі і поїхали в центр нашого міста, там зайшли в кафе, сіли за столик замовили горілочки. І тут я помітив за сусіднім столиком, дуже красиву дівчину, вона була зі своїм чоловіком і ще з однією сімейною парою.

Мене вдарило, я не зустрічав такої дівчини як вона, я хотів її отримати хоч і був уже одружений, почав чекати моменту щоб до неї підійти. Наші погляди часто перетиналися і коли вона на мене дивилася завжди посміхалася.

Випивши неабиякої кількості алкоголю, я втратив безстрашність і вирішив запросити її на повільний танець. Підійшов до їхнього столика і попросив її потанцювати зі мною, її чоловік був не проти, та й вона не відмовила, бо сказала чоловіку що це старий знайомий. Що тут говорити і вони були неабияк напідпитку, напевно і у них «чистий четвер» якось не так пішов.

Так я з нею і познайомився. Її звали Оксана. Серце моє билося дуже сильно, це напевно було кохання з першого погляду, хоча я в таке не вірив. За цей вечір я не раз до неї підходив і виходив на танцпол і не раз ми виходили на терасу покурити і поспілкуватися.

Алкоголь вдарил в голову і на останню розмову з нею і її чоловіком я не витримав і поцілував її в засос і тут почалася катавасія.

Довго розповідати але в цій битві я впав, але якщо не мої друзі…. Прокинувшись вранці я не міг ніяк забути цю дівчину, на роботі все про неї думав, так минали дні за днями, поки я не наважився її знайти.

Так як містечко маленьке і всі майже одне одного знають це не склало мені проблеми. При нашій зустрічі пристрасть нас охопила відразу, і ми переспали. Та й що тут говорити вже пройшли роки і ми до сих пір з нею зустрічаємося. Бо ж не можемо кинути свої родини і нас це влаштовує. Ось такий у мене був «чистий четвер».

You cannot copy content of this page