fbpx

Пішов до колеги на свято, і знайшов там свою дружину, вона зробила вигляд що не знає його

Юрію не хотілося додому, жахливо не хотілося. Він міг безвольно бродити кругом і не звертати уваги ні на що. А все через те, що двійко дітей уже школярів сильно його дістали. То їм гроші потрібні на щось, то щось без грошей, а їх цей характер, це ж якийсь жах.

Але ближче до 12 все таки ноги принесли в рідне ліжко. Вляглися з жінкою. Вона вперше спитала в нього за весь час, у тебе є хтось? Він відповів що так, не міг більше приховувати це все.

Вона навіть не поворухнулася, просто спитала що далі. Юра відповів що напевно їм пора розійтися, дітям він буде допомагати. Іра стверджувально кивнула і сказала, що якщо він піде, то за дітей може забути. І вона казала дуже чітко, наче вижидала моменту, наче репетирувала цю репліку. Юра промовчав, думав це чергова жіноча маніпуляція. Через кілька днів склав речі і пішов.

А ще трохи згодом забрав все інше, дещо з техніки, і як не дивно Іра навіть не намагалася його зупинити, йому на мить здалося що вона його навіть готова була ще й швидше виставити, аби пішов. Юрій здавалося, що все йде так як треба. А ще він пішов і став жити з коханкою, влаштувався на нову роботу.

Його напарник виявився говірким і дуже добрим, згодом вони здружилися і напарник запропонував зустрітися сім’ями.

Коханка не знала Іру в обличчя, дітей тимпаче. Хлопцям було по 15 і 17 років, коли батько пішов, тому досить дорослі були, з татом не фотографувалися, телефонували рідко.

Коли всі домовилися зустрітися в квартирі того товариша, то Юра купив квіти, торт, відправився до колеги з коханкою. Вона як завжди була не в настрої. Там він зустрів, не повірите Іру і дітей.

Вони зробили вигляд що не знають Юру, взагалі, діти також, просто подивилися на мамине лице і по одному погляду зрозуміли що треба підіграти. Вечір було зіпсовано, коханка Юри напилася, сам Юра сидів і їв тремтячими руками свою улюблену запечену рибу, Іра сиділа задоволена і просто показувала як вона любить свого нового чоловіка.

А хлопці, вони були дорослі, просто подякували за вечерю, подивилися на Юру з осудом, поцілували маму і побажали гарної ночі новому татові, так і сказали “Тат, надобраніч”. Юра більше не з’являвся в житті цієї сім’ї, а Ірина в той же вечір розказала все Олегу, вона не мали звички брехати. Хто в цій історії більше постраждалий не ясно, але Юра досі звинувачує Іру в тому, що вона знайшла йому заміну.

Related Post

Злата так хотіла дізнатися, може, для виправлення свого нікчемного життя є якісь амулетиЗлата так хотіла дізнатися, може, для виправлення свого нікчемного життя є якісь амулети

Хочу відразу сказати, що ця історія дійсно сталася зі мною. Життя у мене, звичайно, не склалося з самого початку. Я народилася в дуже холодній хаті, пологи приймала акушерка, так як

Чи потрібно поступатися молодшій сестрі, якщо ми вже виросли?Чи потрібно поступатися молодшій сестрі, якщо ми вже виросли?

З дитинства батьки привчили нас з сестрою, що я, як старша, повинна нести відповідальність за молодшу, допомагати їй, поступатися в усьому, віддавати їй найкраще. Тепер, коли ми вже дорослі, моя