Після гучної гулянки до моєї спальні зайшов не чоловік, а його друг

На той момент мені було 36 років, я блондинка, хороша фігура, весела, добра, привітна. У нас з чоловіком багато друзів і дружимо сім’ями довгими роками.

Ходимо одне до одного в гості, допомагаємо в усьому і з дітьми посидіти і т.д. Відносини з чоловіком у мене різні від розуміння до розлучення.

Чоловік помічений ходінням наліво неодноразово, але я такого принципу, що коней на переправі не міняють.

Та й так начебто нормально і в ліжку і в родині, ображаюся звичайно якщо не ночує, не сплю, чекаю, але намагаюся не думати про його пригоди, завжди в надії, що у друзів засидівся.

Якось ми були у друзів на святі, мій чоловік добряче випив і друг його захотів нас проводити, дружина залишилася вдома. Був час за північ, наші чоловіки поки йшли протверезіли більш менш і вирішили у нас вдома ще випити по чарці. Весь час всі домашні спали, я мужикам накрила на стіл на кухні, попросила щоб вони тихіше вели свої розмови і пішла спати, бо вже не було сил чекати поки вони наговоряться і нап’ються.

Заснула я відразу, спала міцно, не чула, як вони сиділи. Прокинулася від того, що навалилося на мене чоловіче тіло,  я подумала, що це мій милий вирішив побешкетувати. Було темно, ніч, я з просонню нічого не розуміла, сорочка була вже задрата і це «тіло» було голим, і почалося….

Через мить я зрозуміла, що це не мій чоловік, я подумала, що це сон, але ні це був не сон, на мені лежав його друг, наш друг, з яким ми дружили, майже 10 років, сім’ями, з його дружиною ми кращі подруги, наші діти разом ростуть.

Я не знала, що робити, думки переплелися, паніка, якщо закричати покликати на допомогу, я боялася розбудити, налякати близьких.

Я стала що є сили відштовхуватися від нього, бити ногами, щипати, шепотіти, щоб він одумався, що так не можна, але він був настільки наполегливий, що не звертав ні на що уваги, а просто продовжував розпочате,

Закінчивши свою справу, не звертаючи на мене уваги, він просто встав, одягнувся і вийшов з кімнати, я почула, як зачинилися вхідні двері, він пішов. Прибуваючи в шоці я піднялася, сподіваючись, що це все ж сон, пішла у ванну, проходячи повз кухні, я побачила сплячого чоловіка за столом …

Про цей випадок ніхто не дізнався. Ось така вийшла зрада чоловікові. Нашого друга по роботі перевели в інше місто, буквально через деякий час після цього випадку. Сім’ю він теж перевіз. Перед від’їздом були їх проводи і той друг зізнався мені, що про це він мріяв з першого дня нашого знайомства.

Ми спілкуємося сім’ями в соц. мережах, вітаємо зі святами, вони нас кличуть у гості, але щось мені не хочеться в гості.

Related Post

Незабаром ми дали оголошення про продаж будинку з позначкою «разом з кошеням»Незабаром ми дали оголошення про продаж будинку з позначкою «разом з кошеням»

Ми з чоловіком все жили по зйомних квартирах, коли я дізналася, що в селі при смерті двоюрідна бабка Томка. Дітей у неї не було, а хто її доглядати буде, тому

Нам разом добре, ось тільки чоловік виконує подружній обов’язок раз на пів року…Нам разом добре, ось тільки чоловік виконує подружній обов’язок раз на пів року…

Ми з чоловіком разом вже 9 років, в минулому році одружилися. У нас дуже теплі, близькі стосунки: ми часто сміємося, балакаємо, багато обіймаємось, ділимося хорошим і поганим, господарство ведемо разом,

facebook