Після гучної гулянки до моєї спальні зайшов не чоловік, а його друг

На той момент мені було 36 років, я блондинка, хороша фігура, весела, добра, привітна. У нас з чоловіком багато друзів і дружимо сім’ями довгими роками.

Ходимо одне до одного в гості, допомагаємо в усьому і з дітьми посидіти і т.д. Відносини з чоловіком у мене різні від розуміння до розлучення.

Чоловік помічений ходінням наліво неодноразово, але я такого принципу, що коней на переправі не міняють.

Та й так начебто нормально і в ліжку і в родині, ображаюся звичайно якщо не ночує, не сплю, чекаю, але намагаюся не думати про його пригоди, завжди в надії, що у друзів засидівся.

Якось ми були у друзів на святі, мій чоловік добряче випив і друг його захотів нас проводити, дружина залишилася вдома. Був час за північ, наші чоловіки поки йшли протверезіли більш менш і вирішили у нас вдома ще випити по чарці. Весь час всі домашні спали, я мужикам накрила на стіл на кухні, попросила щоб вони тихіше вели свої розмови і пішла спати, бо вже не було сил чекати поки вони наговоряться і нап’ються.

Заснула я відразу, спала міцно, не чула, як вони сиділи. Прокинулася від того, що навалилося на мене чоловіче тіло,  я подумала, що це мій милий вирішив побешкетувати. Було темно, ніч, я з просонню нічого не розуміла, сорочка була вже задрата і це «тіло» було голим, і почалося….

Через мить я зрозуміла, що це не мій чоловік, я подумала, що це сон, але ні це був не сон, на мені лежав його друг, наш друг, з яким ми дружили, майже 10 років, сім’ями, з його дружиною ми кращі подруги, наші діти разом ростуть.

Я не знала, що робити, думки переплелися, паніка, якщо закричати покликати на допомогу, я боялася розбудити, налякати близьких.

Я стала що є сили відштовхуватися від нього, бити ногами, щипати, шепотіти, щоб він одумався, що так не можна, але він був настільки наполегливий, що не звертав ні на що уваги, а просто продовжував розпочате,

Закінчивши свою справу, не звертаючи на мене уваги, він просто встав, одягнувся і вийшов з кімнати, я почула, як зачинилися вхідні двері, він пішов. Прибуваючи в шоці я піднялася, сподіваючись, що це все ж сон, пішла у ванну, проходячи повз кухні, я побачила сплячого чоловіка за столом …

Про цей випадок ніхто не дізнався. Ось така вийшла зрада чоловікові. Нашого друга по роботі перевели в інше місто, буквально через деякий час після цього випадку. Сім’ю він теж перевіз. Перед від’їздом були їх проводи і той друг зізнався мені, що про це він мріяв з першого дня нашого знайомства.

Ми спілкуємося сім’ями в соц. мережах, вітаємо зі святами, вони нас кличуть у гості, але щось мені не хочеться в гості.

You cannot copy content of this page