fbpx

Після моєї вагітності чоловік не робить те, що потрібно

Я вагітна, на восьмому місяці і чоловік раптом перестав мені допомагати. Він і раніше не дуже-то брав участь у домашніх справах, а тут зовсім розслабився.

Коли ми починали жити разом, ми домовлялися (чоловік сам запропонував), що якщо мені потрібна допомога по господарству, мені варто попросити і він все зробить.

Але як тільки ми розписалися, все змінилося, а з моєю вагітністю взагалі стало не виноситься! Я не вимагаю, щоб мене носили на руках, як інших вагітних жінок, але змушувати мене мити посуд і готувати їжу – це не дуже по-чоловічому. Коли я попрошу його чимось мені допомогти, то чекаю я цієї допомоги тижнями.

Минулого тижня попросила пропилососити, тому що пилосос великий і важкий, прочекав майже тиждень, беру сама цей пилосос, він в крик, щоб не чіпала, мовляв, він сам. Я погодилася і не стала прибирати в квартирі.

Ще три дні почекала, коли ж він пропилососити, не дочекалася, знову беру пилосос, він знову в крик. Я не витримала, стала вимовляти його, що від нього допомоги ніякої і  що прошу я не прошу – все одно нічого не робить.

У підсумку він на мене, вагітну, накричав! Сказав, що у нього терпіння закінчується і щоб я не влаштовувала істерики через дрібниці. Подивилася б я на нього, якби він був схожий з моїм животом!

І так постійно, ми сваримося все частіше і частіше, він мене постійно провокує своїм надмірним спокоєм. Я прошу його щось терміново зробити, чекаю дня два-тиждень і пихкаючи роблю сама, тому що він нібито втомлюється на роботі. Але потім він кричить на мене або намагається мене взагалі не помічати, показуючи своє невдоволення цим.

Я не раз намагалася з ним поговорити і обговорити наші проблеми. На мої прямі запитання «Що сталося?», «Що змінилося?», «Чому до мене тепер таке ставлення?» він заявив, що я роблю з мухи слона і постійно нагнітаю обстановку в будинку. Я розумію, що я не потягну одна дитину, собаку, кота і його.

Остання крапля – це зламаний бачок унітазу. Я майже два дні з животом тягаю відра в туалет, і зробити сама його можу, але боюся знову скандалу.

Він сказав, щоб я не чіпала нічого, він заїде після роботи в будівельний магазин, купить все потрібне і сам зробить, але скільки мені чекати? Мені через тиждень народжувати, ремонт в дитячій не закінчений!

Підкажіть, як мені поводитися з чоловіком, як змусити його робити те, що потрібно, не відкладаючи це постійно? Не можу вже, у мене кожен день сльози! Я вже не знаю, як до нього достукатися, і чи треба мені це взагалі? Розлучитися, звісно, не можу через дитину, якій потрібен батько, нехай навіть такий …

Related Post

Я з тих чоловіків хто не любить футбол… Але відносини почалися з справжньою фанаткоюЯ з тих чоловіків хто не любить футбол… Але відносини почалися з справжньою фанаткою

Познайомився з дівчиною в барі під час чемпіонату світу з футболу. Страшно уявити, що було це аж у 2018 році. У мене був день народження і відзначати його на самоті

Я не вільний, у неї сім’я, ми закохані. Як вчинити?Я не вільний, у неї сім’я, ми закохані. Як вчинити?

Півроку тому познайомився з жінкою. Вона заміжня, двоє дітей. У мене теж є партнерка, ми з нею досить довгий час разом і любимо одне одного. Але ось біда прийшла, звідки

Я відмовилися від навчання у Празі заради коханого, батьки мене тоді зовсім не зрозуміли, але згодом підтрималиЯ відмовилися від навчання у Празі заради коханого, батьки мене тоді зовсім не зрозуміли, але згодом підтримали

Історія почалася з того що три роки тому, я отримала повідомлення від чоловіка, якого я знала як двоюрідного брата своєї кращої подруги. Він жив в іншій країні в Білорусії, а

facebook