fbpx

Після невдалих відносин моя дочка зневірилася в коханні і повністю зосередилася на кар’єрі. Досягла відмінних результатів, забезпечила себе матеріально, але я вважала, що їй більше потрібна сім’я, ніж гроші.

Я щаслива, що дочка влаштувала своє особисте життя.

Дочці 34 роки. Після невдалих відносин вона зневірилася в любові й повністю зосередилася на кар’єрі. Досягла відмінних результатів, забезпечила себе матеріально, але я вважала, що їй більше потрібна сім’я, ніж гроші.

Коли говорила їй про це, дочка навіть слухати не хотіла, відповідала, що вона вже не першої молодості і нікому не потрібна. Та й знайомитися ніде з хлопцями, постійно на роботі.

Коли у моєї співробітниці народився онук, я її привітала і поскаржилася, що єдина дочка незаміжня, і навряд чи вийде коли-небудь. Вона здивувалася, сказавши, що кращі сайти знайомств зараз в допомогу всім молодим людям, які хочуть знайти свою другу половинку і створити сім’ю.

Потім вона зізналася, що її син саме так і знайшов дівчину, одружилися, а тепер ось і онук уже є. Вона дуже задоволена невісткою, яка також, як і моя дочка, вчилася, потім будувала кар’єру і не знаходила час на знайомства. Спохопилася, а 30 років вже. У подруг родини, діти.

Одна з них і розповіла, як познайомитися в інтернеті, щоб влаштувати своє  особисте життя. Виявилося, що подруга сама знайшла найкращі сайти знайомств, зареєструвалася і познайомилася там зі своїм майбутнім чоловіком.

Я розповіла цю історію дочці. Вона відповіла, що і сама вже думала так вчинити, але боялася, що таке знайомство не принесе їй щастя. Адже людину потрібно бачити, а не листуватися. Чомусь вона була впевнена, що на таких ресурсах знайомляться тільки розведені або такі невдахи в любові, як вона сама.

Але я все ж її вмовила. Виявилося, що на сайті існує підбір партнерів по  психологічному портрету. Так дочка почала листуватися з хлопцем, її ровесником, який поки створював свій бізнес, на особисте життя часу не знаходив.

Показала мені фотографію, з якої дивився симпатичний молодий чоловік. Мені сподобався його розумний і впевнений погляд. Можна сказати, спрацювала інтуїція, і я вмовила доньку зустрітися з ним. Він давно пропонував, але вона все не наважувалася.

При ближчому знайомстві зі своїм майбутнім зятем я не розчарувалася. Навіть навпаки, він виявився дуже тактовним і розумним співрозмовником.

Ось так моя дочка і знайшла своє щастя, завдяки порадам добрих людей. А я тепер всім дівчатам у своєму офісі розповідаю цю життєву історію і раджу їм шукати хлопців тільки на сайтах знайомств.

Related Post

Чоловік Лізи давав їм з дочками багато грошей, але потім просто не витримав і пішов. Хіба їй не вистачало грошей?Чоловік Лізи давав їм з дочками багато грошей, але потім просто не витримав і пішов. Хіба їй не вистачало грошей?

Ми одружилися, коли мені виповнилося тридцять п’ять років, а Володі – двадцять чотири. Нерівний шлюб. Але ми любили одне одного і не звертали уваги на чужі думки. Через півроку після

Від деяких чоловіків я просто приховую свої дві вищі освітиВід деяких чоловіків я просто приховую свої дві вищі освіти

Люди взагалі не люблять, коли інші мудрують. Тому я більшу частину часу мовчу. У мене дві вищі освіти + читаю дуже багато книг. Для мене вечір з книгою – краще,