Перейти до вмісту

Після новорічних свят я знайшла у свого чоловіка подарунок від іншої жінки. І листівку, в якій вона пише, як вдячна моєму чоловікові, що восени він їй і її брату привіз музичну апаратуру і подарував абонемент в солярій в місцевому престижному салоні краси

  • від

Два роки тому мій чоловік став грати в популярну онлайн-гру. Грав пару місяців, потім я помітила, що у нього постійно відкрита ICQ. А перевіривши наш комп’ютер, виявила файли з посланнями якоїсь Тетяні в місто Одесу: привітання з Днем народження, всякі листівочки з його віршами, де він підписувався несправжнім прізвищем. Як у нас, жінок, прийнято, перевірила телефон. Знайшла смс-ки. І остання: «Я їду до тебе, кохана».

Стримати гнів не змогла, закотила грандіозний скандал. Але, як жінка практична, номерок цієї Тані припасла собі.

Він все пояснив так: мовляв, в чаті його онлайн-ігри з одним мужиком подружився, той став скаржитися, що підозрює дружину в невірності й попросив мого чоловіка перевірити її «на вірність».

В результаті мій чоловік захопився «виведенням на чисту воду» по повній програмі: я могла гола по квартирі ходити – він мене не помічав, сидів весь у дипломатичному листуванні з цією дівчиною.

Начебто розібралися. Від ревнощів я ще цієї вертихвістки зі свого телефону від імені чоловіка написала, що, мовляв, не приїду – дружина не пускає. Вона в шоку – яка дружина? А потім я їй написала вже від свого імені, що нікому вона не потрібна, а чоловік просто її перевірити замовив і що не дарма він це зробив.

Але мої стосунки з чоловіком так і не налагодилися. Чоловік став до мене байдужим, потім йому стали знову якісь смс-ки підозрілі приходити, він став затримуватися на роботі. Все літо з’являвся 2-3 рази в тиждень вдома і говорив, що багато роботи – сезон в розпалі.

Я спробувала поговорити з ним спокійно. В результаті «домовилися» пожити окремо, мовляв, він втомився, але коханки у нього немає. Мені нічого не залишалося, як згорнути цю розмову.

Після новорічних свят знайшла його подарунок від іншої жінки. І листівку, в якій вона пише, як вдячна моєму чоловікові, що восени він їй і її брату привіз музичну апаратуру і подарував абонемент в солярій в місцевому престижному салоні краси.

А мені він тоді сказав, що купив її собі й буде писати музику в студії. Причому це сталося дуже несподівано, зазвичай він ділився зі мною своїми планами, та й музикою цікавився не так щоб дуже. І ще написано, як вона вибирала для нього парфуми й хоче, щоб від нього смачно пахло! Ну і багато такого, але явно про близькість ні слова.

Знову у нас розмова, перейшла в скандал. І я погодилася пожити з ним окремо. Він з’їхав, але регулярно приїжджає до сина, катає на машині. А я кожен раз плачу. Нещодавно попросила у нього віддати мені ключі від квартири та обручку. Мені все це набридло, я заплуталася і хочу припинити цей кошмар.