Після побачення я пішов до лікаря, і він почав сміятися з моєї історії

Пам’ятаю себе в 25 років. Той ще ловеласом був. Підкорювач жіночих сердець. І ось, сталася зі мною одна смішна історія, про яку я вирішив розповісти.

Я обожнюю дівчат. Але, в той же момент, боявся підчепити собі букетик нехороших захворювань. Тому частенько забігаю до лікаря. І ось, після чергового побачення, я кулею лину до вже добре знайомого лікаря.

Доктор вже зустрічає мене з посмішкою і каже: – Ну що, знову небезпечне побачення? А в кабінеті, крім доктора, ще знаходиться медсестричка, яка бентежить відвідувачів своєю присутністю.

Ось я і думаю, як же все розповісти щось? Адже звучати це буде дуже дивно і смішно, але сказати треба, бо аж надто сильна біль, щоб приховати подію.

Набравшись сміливості, я видав таке: – Вона мене вкусила … Тільки уявіть, як це прозвучало з боку … Та ще дівиця мені попалася. Тут ні доктор, ні медсестра вже просто не витримали і засміялися.

Я теж не стримався і, сміючись, над самим собою я розповів все, що відбулося зі мною. дівчина, в пориві пристрасті, ненавмисно вкусила мене

… Так-так, саме за те саме місце, яким так дорожать чоловіки. Сторопівши від події і стиснувши зуби від болю, у мене пропало все бажання продовжити такий багатообіцяючий вечір. Провівши дівчину до таксі, я тут же подзвонив своєму лікареві і домовився підійти з ранку на прийом. Загалом, все зі мною добре. Як то кажуть, у страху очі великі. І відбувся, я всього лише легким переляком.

You cannot copy content of this page