fbpx

Після пологів мене почала дратувати моя зовнішність, зайва вага, волосся, шкіра. Спочатку я почала писати знайомій і просити у неї різні б’ють-поради, а їй це швидко набридло …

В даний час я перебуваю в декретній відпустці, синові вже рік, так що приділити час для себе коханої у мене є.

Ще під час вагітності у мене були побоювання, що після пологів привести фігуру в норму, як вибрати якісну дитячу коляску для майбутнього малюка, впоратися з дитиною і купа різних питань.

Особливо з приводу своєї зовнішності, адже після вагітності залишилися на обличчі пігментні плями. Мене цікавили маски, дійсно дають позитивний результат, та й від світу моди я трохи втомилася, гардероб, самі розумієте, був зовсім інший.

А зараз ще й вагу набрала, так що дієта мені не завадить, але не хочеться при цьому нашкодити здоров’ю, як це часто буває.

Мене цікавило буквально все, адже я на деякий час випала з суспільного життя і займалася тільки дитиною, зараз вирішила надолужити згаяне. І ось усіма цими питаннями я діставала подругу, яка виховує трьох дітей, та до того ж ще й керує великим колективом.

Я розуміла, що відриваю її від роботи, але так само знала, що у неї більше досвіду в таких справах і вона може дати цінну пораду. Подруга завжди з готовністю відповідала на мої запитання, я дивувалася її обізнаності і тому, що це мені допомагає.

Але з часом їй це трохи набридло, вона втомилася бути мені вчителем і порекомендувала шукати відповіді на всі виникаючі питання тут, що я і зробила. Це жіночий блог, де про все можна знайти цікаву детальну інформацію, і коли я подякувала свою подругу за це посилання, вона тільки розсміялася і сказала: «А ти думаєш, звідки я брала відповіді на всі твої питання?».

Тепер я просто не уявляю, як можна обходитися без читання блогу, спеціально зробленого для жінок, без різних рад. Я з їх допомогою, прочитавши рецепт натуральної вибілюючої маски для пігментації, змогла відновити колір обличчя, а скинути зайві кілограми, мені допоміг простий японський метод для схуднення. Це допомогло при схудненні зберегти груди пружними і в такому ж розмірі.

Ще я пила лимонну воду, про властивості якої навіть не підозрювала. Дуже шкода, що під час вагітності я не знала про жіночий блог, коли у мене було багато вільного часу і так потрібні були найрізноманітніші поради, як з приводу мого здоров’я і зовнішності, так і з приводу догляду за новонародженим. Тепер я порадила читати ці сторінки своїй мами і свекрусі, для їх віку там теж багато цікавої інформації.

Related Post

Історія про те, як ми з подружками поїхали на екскурсію до ЧорнобиляІсторія про те, як ми з подружками поїхали на екскурсію до Чорнобиля

Це сталося зі мною 25.02.2020, я зі своїми друзями домовилася поїхати в Прип’ять … Так-так … Те саме згубне місце з радіацією. Імена точно вказувати не буду … Уявімо що