fbpx

Після пологів мене почала дратувати моя зовнішність, зайва вага, волосся, шкіра. Спочатку я почала писати знайомій і просити у неї різні б’ють-поради, а їй це швидко набридло …

В даний час я перебуваю в декретній відпустці, синові вже рік, так що приділити час для себе коханої у мене є.

Ще під час вагітності у мене були побоювання, що після пологів привести фігуру в норму, як вибрати якісну дитячу коляску для майбутнього малюка, впоратися з дитиною і купа різних питань.

Особливо з приводу своєї зовнішності, адже після вагітності залишилися на обличчі пігментні плями. Мене цікавили маски, дійсно дають позитивний результат, та й від світу моди я трохи втомилася, гардероб, самі розумієте, був зовсім інший.

А зараз ще й вагу набрала, так що дієта мені не завадить, але не хочеться при цьому нашкодити здоров’ю, як це часто буває.

Мене цікавило буквально все, адже я на деякий час випала з суспільного життя і займалася тільки дитиною, зараз вирішила надолужити згаяне. І ось усіма цими питаннями я діставала подругу, яка виховує трьох дітей, та до того ж ще й керує великим колективом.

Я розуміла, що відриваю її від роботи, але так само знала, що у неї більше досвіду в таких справах і вона може дати цінну пораду. Подруга завжди з готовністю відповідала на мої запитання, я дивувалася її обізнаності і тому, що це мені допомагає.

Але з часом їй це трохи набридло, вона втомилася бути мені вчителем і порекомендувала шукати відповіді на всі виникаючі питання тут, що я і зробила. Це жіночий блог, де про все можна знайти цікаву детальну інформацію, і коли я подякувала свою подругу за це посилання, вона тільки розсміялася і сказала: «А ти думаєш, звідки я брала відповіді на всі твої питання?».

Тепер я просто не уявляю, як можна обходитися без читання блогу, спеціально зробленого для жінок, без різних рад. Я з їх допомогою, прочитавши рецепт натуральної вибілюючої маски для пігментації, змогла відновити колір обличчя, а скинути зайві кілограми, мені допоміг простий японський метод для схуднення. Це допомогло при схудненні зберегти груди пружними і в такому ж розмірі.

Ще я пила лимонну воду, про властивості якої навіть не підозрювала. Дуже шкода, що під час вагітності я не знала про жіночий блог, коли у мене було багато вільного часу і так потрібні були найрізноманітніші поради, як з приводу мого здоров’я і зовнішності, так і з приводу догляду за новонародженим. Тепер я порадила читати ці сторінки своїй мами і свекрусі, для їх віку там теж багато цікавої інформації.

Related Post

Подруга посоромилася кликати батьків на весілля. Дядька Коля та тітка Рая не побачили весілля доніПодруга посоромилася кликати батьків на весілля. Дядька Коля та тітка Рая не побачили весілля доні

Моя подруга вийшла заміж. Вчора була її весілля. Я була свідком нареченої. Я в шоці. Ми з Женькою подруги з першого класу. Виросли в одному селищі. Все життя йдемо разом.

facebook