fbpx

Після примірки в магазині подруги я спочатку купила тільки халат і нічну сорочку, і коли ввечері чоловік сказав: «ти що, схудла?», Я вже знала, де я зможу оновити свій гардероб

Я не вважаю свої пишні форми недоліком.

Струнка фігура давно вважається еталоном краси. Тому багато жінок сидять на самих різних дієтах, багато часу проводять в тренажерних залах, щоб домогтися цих загальновідомих стандартів.

Але тим, хто генетично схильний до повноти, не варто сумувати, а потрібно просто правильно підбирати для себе одяг.

Я це пишу тому що, сама далеко не дюймовочка, і теж була засмучена, коли після пологів набрала зайві кілограми.

Але коли почала носити одяг свого розміру, та ще й правильного фасону, все змінилося. Мені ще пощастило, так як подруга недавно відкрила магазин одягу великих розмірів.

Раніше не думала, що коли-небудь буду купувати собі одяг у неї в магазині. Але вона вмовила прийти і просто подивитися, а потім і поміряти звичайний домашній халат.

Я зрозуміла, що правильно підібраний одяг багато що змінює в зовнішності.

Раніше мені здавалося, що всі жінки з пишними формами повинні носити балахони, щоб приховати недоліки фігури. Але переконалася, що вони навпаки перетворюють мене в якусь безформну оболонку, схожу на кулю.

Від цього я здавалася ще більшою, ніж була насправді.
Після примірки в магазині подруги я спочатку купила тільки халат і нічну сорочку, і коли ввечері чоловік сказав: «ти що, схудла?», Я вже знала, де я зможу оновити свій гардероб. Адже трикотаж – це не тільки домашній одяг, а й сукні, туніки, кардигани і навіть ділові костюми для бізнес-леді, що відрізняються модним дизайном.

Сестрі в подарунок купила пеньюар, побачивши який вона відразу ж сказала, що не потрібно було купувати таку дорогу річ.

Я була задоволена, що змогла вибрати такий подарунок. Завдяки подрузі, я тепер сама підбираю трикотажні вироби для себе і для мами.

Наявність одягу найрізноманітніших фасонів і широкої колірної гамми дозволяють завжди підібрати для себе саме те, що мені подобається. Це не робить мене товстою і незграбною.

Ще я економлю час, так як не потрібно ходити по магазинам. Я вважаю, що жінка з пишними формами зможе знайти собі відповідний одяг, як для будинку, так і на вихід, не зіпсувавши при цьому собі настрою. Навпаки, в такому одязі відчуваєш себе комфортно, більш стрункою і підтягнутою. Доречний дизайн приховує недоліки, але зате вигідно підкреслює достоїнства, які є і у пишних дам.

Related Post

Ми з подругою не змогли поділити хлопця. Завжди вважала, що жіноча дружба – вигадка, поки не зустріла ТанюМи з подругою не змогли поділити хлопця. Завжди вважала, що жіноча дружба – вигадка, поки не зустріла Таню

Вперше перетнулися з Танею в університеті, потім на кількох робочих заходах, так і почалася наша дружба. Дружити стали міцно: ділилися секретами, виручали одна одну багато разів, вона допомагала мені з

facebook