Перейти до вмісту

Після розлучення я помітила, що витрати сильно скоротилися, тепер просто купаюсь у грошах

Ми з чоловіком побралися, коли я була вже при надії. Розмірковувати над майбутнім часу не було. Весілля після зальоту різко змінює твої плани, і ти починаєш жити виключно тут і зараз. Перші кілька років аналізувати шлюб я просто не мала часу. Донька забирала його цілком і повністю.

Коли вона пішла до школи, я замислилась над тим, чи люблю свого чоловіка. Але розлучення я не планувала. Жили та не тужили — і на тому дякую. Але чим довше це тривало, тим більше я переконувалася в тому, що нам варто розлучитися.

Я вирішила дочекатися, поки дочка вступить до університету. В мені не було впевненості, що після розлучення Костя погодиться оплачувати навчання Ганни. А так були бодай якісь гарантії. Мій чоловік завжди заробляв дуже добре, тому дозволити собі міг це легко.

І ось мені 40 років. Дочка на другому курсі, і я в розлученні. Це було найкраще рішення в моєму житті. Та я жити в задоволення нарешті почала! А найцікавіше те, що якимось магічним чином тепер мені вдається економити набагато більше грошей. Розповідаю по порядку.

По-перше, зменшились платіжки за комунальні послуги. Я людина проста, і довго у ванній зазвичай не валяюся. Та й у душ заходжу максимум на 5-10 хвилин. А ось мій чоловік любить відкисати у воді, а потім ще під контрастним душем стояти хвилин 15. Можете уявити, скільки води йшло. А ціни на неї зараз космічні.

До того ж, чоловікові завжди було холодно. Опалення у квартирі могло бути включеним аж до травня. Я не жартую! От і виходили рахунки небачених розмірів. Платили ми разом, але часто траплялося, що велику суму закидала я. Чоловік обіцяв віддати, та все ніяк руки не доходили.

Наступна стаття витрат – продукти. Ну, тут все зрозуміло. Костя їв часто й багато. Майже кожен день м’ясо, у вихідні морська риба. Закуповуватись ходила я, тому й гроші йшли мої в основному. Я їла в рази менше, але ту саму їжу. Купувати щось для себе окремо у мене вже просто не було грошей та сил.

У шлюбі я набрала багато кілограмів. Але тепер вони почали йти самі собою. Харчуюсь простою їжею без фанатизму. Каші всякі, овочі, бобові. М’ясо їм рідко. Почуваюся набагато краще! З’явилася якась легкість у тілі.

Я почала менше грошей витрачати на себе. Чоловіки мені не цікаві, так що вбиратися просто нема для кого. А я собі і без косметики подобаюсь. Одяг новий теж рідко купую. Ось і виходить економія!

До того ж, не доводиться кілька разів на рік витрачати гроші на родичів чоловіка. Тепер ті люди мені ніхто. Хіба що можу по телефону з днем народження привітати, якщо не забуду.

Зараз я витрачаю гроші в основному на свої хобі. Я почала ходити на йогу, про що мріяла вже багато років. А ще в мене з’явився кіт. Тимко — найкращий співмешканець у світі!

Ось для нього мені нічого не шкода. Купую найякісніший корм, іграшки. І навіть у цьому випадку виходить витрачати менше, ніж на чоловіка. Якась магія, не інакше.

А ще я тепер менше ходжу лікарями. І це зрозуміло, адже стресую я теж набагато менше. Подруги обурюються, мовляв, як я пораюся з господарством без чоловіка. Чудово! Коли щось ламається, я просто викликаю майстра, а не вмовляю чоловіка полагодити це по кілька днів. Щиро раджу!

Загалом про шлюб згадую з усмішкою на обличчі. Але треба було подавати на розлучення раніше. Дочка моя улюблена на бюджет вступила у підсумку. Тож і тут татусь не знадобився!