Перейти до вмісту

Після того, як емоції вщухли, я й дійшла висновку, що єдиний прийнятний вихід із ситуації, що склалася, — це помста. Вона дозволить мені піднятися з-під плінтуса, під який загнали мою гордість та почуття власної гідності. Не мало значення, ким буде мій обранець. Тому я переспала з чоловіком, з яким уперше зустрілася того ж дня у якомусь барі.

Можливо, ви скажете, що принцип «око за око, зуб за зуб» у разі сімейної зради недоречний, що це не повага до самої себе та інше. Але я бачу це зовсім інакше. Це подарувало мені відчуття солодкої помсти, що його покарали за свої дії.

Саме це рішення дозволило зберегти нашу сім’ю, відчути полегшення і зрештою відновити принижену гідність. Відплата для мене була єдиним можливим виходом із ситуації, в якій я опинилася.

Спочатку, коли я про все дізналася, перше, що я відчула, це палке бажання раз і назавжди викинути його і всі його речі за поріг, зі свого будинку, зі свого життя. Але заспокоївшись, обміркувавши тверезо, як слід, я запропонувала чоловікові пожити окремо, щоб разом дійти якогось рішення.

Адже не можна гарячкувати, та й загалом я волію приймати виважені рішення, вони набагато практичніші та логічніші. Після того, як емоції вщухли, я й дійшла висновку, що єдиний прийнятний вихід із ситуації, що склалася, — це помста.

Вона дозволить мені піднятися з-під плінтуса, під який загнали мою гордість та почуття власної гідності. Не мало значення, ким буде мій обранець. Тому я переспала з чоловіком, з яким уперше зустрілася того ж дня у якомусь барі.

Правду кажучи, мені полегшало і я відчула, що зможу зберегти нашу сім’ю. Разом з помстою зникли й гнів, і огида до чоловіка. Ми були квити, кожен зробив помилку. Хоча, на відміну від мене, йому про це невідомо досі.

Для мене це ще не було кінцем. Адже винен у всьому цьому був не він один, тому розквитатися треба було і з його високоповажною пасією. Враховуючи, що вона – дівчина заміжня, я поділилася тим збереженим любовним листуванням з її чоловіком.

Ось тут у мене, ніби гора з плечей впала. Зараз у нас із чоловіком все, як завжди, здається, що цього з нами й не було зовсім, ось тільки довіра зникла з наших стосунків.