fbpx

Після того, як я без проблем народила першу дитину і подумати не могла, що зі зачаттям другої виникнуть проблеми

Як не впасти у відчай, бажаючи мати дітей. Хотілося поділитися своєю історією з дівчатами, які хочуть мати дітей, але довгий час не виходить.

Перша моя дитина не була запланованою, але любов моя до неї безмежна, потім мене чекало розлучення, все валиться, не видно майбутнього. Стоп, беру себе в руки, займаюся сином, є й ось принц на білому коні не змусив себе чекати.

Потім низка подій: знайомство з батьками, пропозиція і весілля. Минуло ще 5 років і з’явилися на думки  про дітей. Пройшов ще рік думки оселилися вже і в душі, але вагітність не наступала.

Наступний період був самим виснажливим, він то вселяв надії, то розвіював. Період ходінь по лікарнях. У цьому періоді пролетіло ще 2 роки. І знову тиша. Засмучена до межі, крутилися думки що я приречена, шлюб розвалювався через постійні мої нервові зриви.

І ось тут необхідно все викинути, всі думки, обнулити себе, відпочити на березі озера в безлюдному місці, зайняти свою голову іншими думками. Взагалі цю фразу я чула від багатьох щасливих матусь, які поставали перед труднощами дітонародження.

Дівчата, милі ви в це не вірите, але це допомагає. Варто було мені заспокоїтися, відірватися, я зробила все, щоб думка про вагітність не була такою настирливою. І через пару місяців абсолютно несподівано з’явилися дві смужки на моєму тесті. Ніколи не впадайте у відчай, прийде і ваш час стати матусями.

Related Post

Ці відносини стали для мене тренуваннямЦі відносини стали для мене тренуванням

Трохи передісторії. З Діною я знайомий вже 2 роки по хобі. Вона була у складних відносинах зі своїм хлопцем. То розбігалися то сходилися і в кінці літа вони розбіглися остаточно.

«Одного разу я два роки прожила без гарячої води …»«Одного разу я два роки прожила без гарячої води …»

І зрозуміла одну дуже важливу річ: Одного разу я два роки прожила без гарячої води. Точніше, на кухні вона текла, а ось у ванній ледь капала, так що неможливо було