Перейти до вмісту

Після того, як я народила ми з чоловіком зовсім перестали проводити час, як закохані. Мені здається, справа в тому, що я дуже змінилася, волосся сальне, фігура погладшала, від мене постійно запах молока

Прочитавши сотні історій, вирішила написати свою, а заодно і запитати взагалі думки.

З чоловіком разом 3 роки. Відносини прекрасні, довірчі. Незважаючи на різницю у віці в 15 років (мені 30), близькість була щоденна.

8 місяців назад народила сина. Під час вагітності з інтимним життям довелося почекати через ускладнення. Після пологів відновилася швидко, заборон більше не було.

Але! З тих пір ми були близькі 5 разів. Я не відмовлюся, але ініціатором зазвичай буває він, а тут тиша. Я як би не страждаю без цього, бо всі сили йдуть на дитину.

Але у чоловіка то бажання завжди було підвищене. Він каже, що у нього стрес (фінансові проблеми, проблеми з роботою, мама померла 2 місяці тому) та й дитина в кімнаті з нами спить, нібито йому незручно.

Після пологів, я погладшала, не струнка, але і не кабан. Груди змінилися від важкого вигодовування. Волосся буває не причесане.

Але він каже, що я красива і він любить мене з моїми зайвими грамами, тобто кілограмами. Підкажіть, це норма, що з появою дитини близькість стає рідкістю? Або мій чоловік мені зраджує?

Наскільки мені відомо, після роботи він відразу їде додому.