Перейти до вмісту

Після того, як я розірвала відносини, які були протягом 5 років, мені розповіли, що хлопець постійно мені зраджував

  • від

Зустрічалася я з хлопцем 5 років. Це була любов з 13 років. Нехай багато хто говорить, що ранній вік, які відносини, яка любов і т. д.
Познайомилися ми в соціальній мережі. Зустрілися, він був старший за мене всього на рік. Зав’язалися відносини, гуляли за ручку, ходили в кіно, в загальному, звичайна дитяча любов.

Але ми росли, відносини розвивалися.
Згодом, я стала помічати брехню за ним. Він мені говорив одне, а його друзі, родичі, суперечили його словами. Пару раз, я помічала, як він листувався з іншими дівчатами, і навіть знаходила повідомлення про призначення зустрічі. Закатувала скандали, але кожен раз він якимось чином, вивертався з ситуації, при чому, говорив дуже переконливо, що я знову вірила йому.

Потім мені почали писати його дівчини, погрожувати, розповідати про проведені з ним ночі. Я знову до нього з розбірками, він знаходив виправдання в тому, що вони хочуть бути з ним, і домагаються нашого розставання. Логічно, знову повірила.

А в один з днів, його друг викладає фотографії з їх “гулянки”, про яку я взагалі не знала. І там присутні всі дівчата, які мені писали. Мій хлопець з ними обіймається, фотографується в непристойних позах, і тут я зрозуміла, що весь цей час він мені вішав “локшину на вуха”, а я у все це вірила.

А коли я його кинула, мені його друзі розповіли всю правду, що він мені зраджував всі 5 років, як вони в саунах були з дівчатами і т. д.
Ось так я витратила 5 років життя.