Після весілля на Люсю чекав дуже неприємний “сюрприз”

Моїй подрузі ледь виповнилося 20 років, коли вона зустріла, як їй здавалося, кохання всього життя. Тридцятирічний, харизматичний, серйозний і вольовий – чоловік про якого можна тільки мріяти.

Але все-таки один недолік у нього був – він був одружений. Але подругу це мало хвилювало, тому що крім його почуттів вона не вимагала від нього нічого натомість. Деякий час вони прекрасно зустрічалися. Його дружина все знала – він їй якось сам розповів.

Не раз вона дзвонила подрузі і вони спілкувалися в досить помірному тоні. Та їй намагалася читати нотації про те як це все недобре, зустріяатися з чужими чоловіками, що всі погані справи повертаються і т.п.

Моя подруга була не з лякливих і в якійсь мірі теж зухвалою, прислухатися до слів дружини вона не збиралася, а тільки огризалася в телефонній розмові. Але дружина теж не хотіла відступати. Не знаю, що саме сталося, але через рік подруга розлюбила свого одруженого чоловіка і вони розійшлися як у морі кораблі.

Вона зустріла нового чоловіка, майже ровесника. Романтичні зустрічі, дбайливе залицяння і спільні погляди на майбутнє життя не залишили їй вибору. Вона по вуха закохалася. А далі як в кіно: знайомство з батьками, приємне спілкування,безтурботне, повне найприємніших відчуттів життя.

Хлопець був не з бідної сім’ї і його батьки непогано допомагали молодим в матеріальному плані. Це давало можливість парі вдосталь насолодитися одне одним, не відволікаючись на побутові негаразди. Через два роки такого життя вони вирішили узаконити свої стосунки.

Намічалося грандіозне весілля. Я з цим хлопцем вже була знайома – моя подруга, нас давно познайомила. Я завжди хотіла для неї тільки щастя, але мене бентежив цей хлопець. Начебто непоганий, а щось в ньому є неприємне, і я не могла зрозуміти що саме.

Звичайно, зі своїми враженнями я ділилася з подругою, але на пряме запитання подруги, що саме в ньому не так, як слід відповісти не могла.

Коли їх бачила щасливих разом, я намагалася гнати від себе погані думки, знову і знову переконуючи себе, що це моя нездорова фантазія. Весілля пройшло як по маслу. Все було чудово.

Пара відправилася в романтичну подорож в екзотичні країни. Здавалося б, що ще для щастя потрібно? Але коли вони повернулися додому, на подругу чекав запаморочливий сюрприз. Чоловік їй зізнався, що у нього є інша і вона чекає від нього дитину.

Як розповідала подруга, в той момент перед очима ніби пронеслаося все її життя. Шлюб довго не проіснував – буквально пару місяців. Колись бойова і впевнена в собі моя подруга в одну мить замкнулася в собі, втратила  інтерес до всього на світі. Каже, що це карма її наздогнала за те, що колись повела чужого чоловіка з родини і довго не віддавала. Може бути дана історія змусить задуматися і навчить не повторювати чужих помилок. Усім добра.

Related Post

Водив по губах пальцем і читав свої вірші…Водив по губах пальцем і читав свої вірші…

Після останніх відносин я вирішив відпочити, трохи поміняти імідж  і розмістити свою анкету на одному сайті знайомств. Ходив на зустрічі, гуляли, сміялися. З кимось продовжували спілкування, з кимось ні. В

Чому мені завжди трапляються слабкі чоловіки?Чому мені завжди трапляються слабкі чоловіки?

В юності я вважала себе замкнутою, нетовариською, сором’язливою, нікому не потрібною. Заміж вискочила рано і невдало, двадцять років терпіла приниження. Чоловік загинув: сів за кермо п’яним. Потім я зустріла прекрасного,

Як самотність протягом багатьох років зробила мене ідеальним чоловікомЯк самотність протягом багатьох років зробила мене ідеальним чоловіком

Історія людини, яка пізнала ціну справжнього кохання. «Роки самотності роблять нас краще і навчають розбиратися в людях», – стверджує Олександр, хлопець, який розповів цю історію. – Так вийшло, що через

facebook