Після весілля на Люсю чекав дуже неприємний “сюрприз”

Моїй подрузі ледь виповнилося 20 років, коли вона зустріла, як їй здавалося, кохання всього життя. Тридцятирічний, харизматичний, серйозний і вольовий – чоловік про якого можна тільки мріяти.

Але все-таки один недолік у нього був – він був одружений. Але подругу це мало хвилювало, тому що крім його почуттів вона не вимагала від нього нічого натомість. Деякий час вони прекрасно зустрічалися. Його дружина все знала – він їй якось сам розповів.

Не раз вона дзвонила подрузі і вони спілкувалися в досить помірному тоні. Та їй намагалася читати нотації про те як це все недобре, зустріяатися з чужими чоловіками, що всі погані справи повертаються і т.п.

Моя подруга була не з лякливих і в якійсь мірі теж зухвалою, прислухатися до слів дружини вона не збиралася, а тільки огризалася в телефонній розмові. Але дружина теж не хотіла відступати. Не знаю, що саме сталося, але через рік подруга розлюбила свого одруженого чоловіка і вони розійшлися як у морі кораблі.

Вона зустріла нового чоловіка, майже ровесника. Романтичні зустрічі, дбайливе залицяння і спільні погляди на майбутнє життя не залишили їй вибору. Вона по вуха закохалася. А далі як в кіно: знайомство з батьками, приємне спілкування,безтурботне, повне найприємніших відчуттів життя.

Хлопець був не з бідної сім’ї і його батьки непогано допомагали молодим в матеріальному плані. Це давало можливість парі вдосталь насолодитися одне одним, не відволікаючись на побутові негаразди. Через два роки такого життя вони вирішили узаконити свої стосунки.

Намічалося грандіозне весілля. Я з цим хлопцем вже була знайома – моя подруга, нас давно познайомила. Я завжди хотіла для неї тільки щастя, але мене бентежив цей хлопець. Начебто непоганий, а щось в ньому є неприємне, і я не могла зрозуміти що саме.

Звичайно, зі своїми враженнями я ділилася з подругою, але на пряме запитання подруги, що саме в ньому не так, як слід відповісти не могла.

Коли їх бачила щасливих разом, я намагалася гнати від себе погані думки, знову і знову переконуючи себе, що це моя нездорова фантазія. Весілля пройшло як по маслу. Все було чудово.

Пара відправилася в романтичну подорож в екзотичні країни. Здавалося б, що ще для щастя потрібно? Але коли вони повернулися додому, на подругу чекав запаморочливий сюрприз. Чоловік їй зізнався, що у нього є інша і вона чекає від нього дитину.

Як розповідала подруга, в той момент перед очима ніби пронеслаося все її життя. Шлюб довго не проіснував – буквально пару місяців. Колись бойова і впевнена в собі моя подруга в одну мить замкнулася в собі, втратила  інтерес до всього на світі. Каже, що це карма її наздогнала за те, що колись повела чужого чоловіка з родини і довго не віддавала. Може бути дана історія змусить задуматися і навчить не повторювати чужих помилок. Усім добра.

You cannot copy content of this page